Lubelska Giełda Staroci wraca w lutym na plac Zamkowy. Ze względu na luzowanie obostrzeń po wielu miesiącach jest możliwa jej organizacja w reżimie sanitarnym.

– 28 lutego wznawiamy Giełdę Staroci w Lublinie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – piszą organizatorzy w mediach społecznościowych.

W giełdzie tradycyjnie weźmie udział kilkudziesięciu kolekcjonerów z całego województwa. Antyki możecie nabyć od godziny 7 do 14.

Lubelska Giełda Staroci zrzesza kolekcjonerów antyków z całego regionu i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Lublina i okolic. Możemy tam nabyć między innymi unikatowe meble, lampy, biżuterię czy obrazy.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
3 lat temu

Pani Dominiko , dziekujemy za informacje o gieldach staroci w Lublinie. Małe sprostowanie pisze Pani iz bedzie kilkudziesieciu wystawców- na gieldach tych bywam od wielu lat i zawsze uczestniczy t tam przynajmniej 150-200 wystawców.Na scianie wschodniej jest to jakosciowo najlepsza od lat giełda , wieksza jest tylko nieco w Kiermusach lecz tam towar niestety jest znacznie słabszej jakosci.Poprostu Lubelska gielda staroci jest fantastyczna .Pozdrawiam- kolekcjoner- wystawca z Mazowsza.