Sławni lublinianie i zabytki lubelskie. Ostatnia gra miejska już w ten weekend

0
271

Przed nami ostatnia gra miejska w ramach III Lubelskiej Ligi Gier Miejskich. Tematem przewodnim tego wydarzenia będą Sławni Lublinianie i Zabytki Lubelskie. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę, 21 sierpnia. Start o godz. 14 sprzed Centrum Handlowego Lublin Plaza. Biuro gry zlokalizowane będzie przy Galerii Handlowej- Lublin Plaza (taras od ulicy Obrońców Pokoju).

Tym razem zadaniem uczestników będzie odgadnięcie zagadek powiązanych z motywem przewodnim wydarzenia czyli sławnymi postaciami związanymi z naszym miastem oraz zabytkami, które znajdują się tu niemal na każdym kroku. Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć 5 punktów kontrolnych w przestrzeni miasta, na każdym z nich czekać będzie wolontariusz, który zada pytania bądź poleci wykonać zadanie. Za poprawne odpowiedzi zdobędziecie punkty, dzięki którym będziecie mogli zwyciężyć w naszej grze.

Biuro gry startuje o godzinie 13:30, każdy uczestnik będzie mógł się tam zarejestrować i odebrać podpowiedzi na punkty kontrolne gry. Gra skierowana jest zarówno do małych jak i dużych, gwarantujemy świetną zabawę. Dla trzech najlepszych drużyn zostały przygotowane nagrody. Liczba miejsc jest ograniczona do 150 osób z uwagi na panujące obostrzenia.
Zapisy odbywają się pod linkiem: https://docs.google.com/…/1soAxhgXzGcA2PErwPfhAC6AwhX5…/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments