Ślubny pokaz florystyczny na terenie Rynku Elizówka

0
117

W niedzielę (17 marca) w hali kwiatowej B2 na terenie Rynku Elizówka odbędzie się ślubny pokaz florystyczny. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 14:30.

Pokaz dedykowany jest dla kwiaciarni, florystów, szkół florystycznych oraz Instytucji i osób związanych z szeroko pojętą branżą dekoratorską. Pokaz zrealizują Mistrzowie florystyki: Anna Smolińska oraz Maciej Krzus, przy oprawie konferansjerskiej prof. Elżbiety Pogroszewskiej z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Poza klasyczną formą sceniczną Pokazu, organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla uczestników wydarzenia oraz nietypowe sposoby prezentacji form florystycznych w showroomach. Branża florystyczna sygnalizuje, że w ostatnich latach brakuje tego typu wydarzeń.

Wstęp na pokaz jest wolny. Osoby, które dołączą do wydarzenia na FB: https://cutt.ly/1wMqJv5o lub zgłoszą swój udział poprzez e-mail, otrzymają darmowe karty parkingowe. W dniu Pokazu (17 marca 2024 r.) swoje hurtownie otworzą hurtownicy i producenci kwiatów oraz artykułów i dodatków florystycznych, którzy na co dzień prowadzą działalność na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A.. Uczestnicy Pokazu będą mogli dokonać zakupów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments