Pomogą niepełnosprawnemu Dawidowi i Oli, która zbiera na nową protezę – w niedzielę (20 października) na terenie Bike Parku w Lublinie odbędzie się charytatywny piknik organizowany pod hasłem: Na sygnale. Początek wydarzenia o godzinie 9.

Ola Opolska i Dawid Fijołek są podopiecznymi Fundacji „W Dobrych Rękach” i mają po dwa lata. Od urodzenia nie mają oni w pełni wykształconych rączek. Aby móc sprawnie funkcjonować i prawidłowo się rozwijać wymagają trwałej i kosztownej rehabilitacji. Ponadto Dawida w przyszłości czeka skomplikowana operacji rekonstrukcji dłoni, a Ola potrzebuje specjalistycznej protezy. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na ich leczenie.

O godzinie 12 wystartuje bieg przełajowy na dystansie 3 tysięcy metrów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. Pakiet startowy można będzie kupić od godziny 9 w dniu imprezy. W biegu mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek. Będzie on jednak podzielony na trzy kategorie: kobiety, mężczyźni oraz zawodnicy z policji. Bieg będzie również głównym punktem charytatywnego pikniku.

Od godziny 10 do 16 na wszystkich uczestników czekać będą też inne atrakcje sportowe, animacje, a na tych najmłodszych – liczne konkursy. To będzie również okazja do tego, by wziąć udział w wyprzedaży garażowej. Będzie można nabyć różne przedmioty od wystawców za niewielką cenę.

PROGRAM

09:00 – 11:30

Strat biura zawodów biegowych

10:00 – 16:00

Otwarcie stref aktywności, animacji, zabawy i konkursy, wyprzedaż garażowa

12:00 – 12:45

Charytatywny Bieg o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments