Przedświąteczne Sprawunki, czyli targi rzeczy wyjątkowych gościć będą w Warsztatach Kultury w niedzielę (15 grudnia). To propozycja nie tylko dla miłośników rękodzieła artystycznego, ale również fanów oryginalnych mikołajkowych prezentów. Początek wydarzenia o godzinie 10.

Na Sprawunkach spotkamy twórców z Lublina i regionu. Na stoiskach będzie można znaleźć między innymi własnoręcznie wykonane przedmioty, a także te bardzo oryginalne, które można podarować jako prezent świąteczny. Wystawcy będą na Was czekać w dwóch kamienicach – przy ulicy Grodzkiej 5a oraz Grodzkiej 7.

Wśród bogatej oferty prawie 40 wystawców spotkacie między innymi Luizę Zaporowską z oryginalnymi torbami oraz plecakami, Od Rzeczy – z kosmetyczkami oraz różnorodnymi saszetkami na kosmetyki, Poduh, czyli poduszki dekoracyjne oraz Pazłotko, od którego będziecie mogli nabyć bransoletki z naturalnymi kamieniami. Nie zabraknie również Swoye ze świecami, CudaRenki z koszami robionymi na szydełku, a także Agnes tworzy z rysunkami i ilustracjami.

Targi potrwają do godziny 18.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments