18 grudnia do Warsztatów Kultury ponownie zawitają Targi Wyjątkowych Rzeczy. Zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w Sprawunkach przyjmowane będą do 23 listopada 2021. Targi trwać będą od godziny 10.00 do 18.00 przy ul. Grodzkiej 7 oraz Grodzkiej 5a w Lublinie.

Grudniowe „Sprawunki” to już czwarta edycja Targów Wyjątkowych Rzeczy, organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Wydarzenie poświęcone jest twórczości projektantów, których wyroby powstają dzięki ich kreatywności, pomysłowości i talentom manualnym.

Grudzień jest miesiącem wyjątkowym jeśli chodzi o zapotrzebowanie na upominki dla naszych najbliższych. Nawet ci najbardziej kreatywni często łapią się na tym, że pula pomysłów się wyczerpała, a gotowe zestawy z drogerii to jednak nie to. Dlatego też mieszkańcom ponownie z pomocą przychodzą Sprawunki, podczas których w przedświątecznej atmosferze i w formacie prezentowego last minute, będzie można zgromadzić naprawdę niebanalne drobiazgi pod choinkę.

Na stoiskach pojawią się przedmioty produkowane w pojedynczych egzemplarzach, albo bardzo krótkich seriach, które zostały wymyślone i wykonane lokalnie, przez projektantów, artystów, rzemieślników i przedsiębiorców kreatywnych.

Do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców zapraszani są wszyscy kreatywni twórcy, projektanci, rzemieślnicy, artyści i ci, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług, które mogą stanowić niepowtarzalny podarunek świąteczny.

Organizatorzy nie ograniczają asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale oceniają go przez pryzmat jego jakości, autorskiego charakteru i formatu mieszczącego się pod choinką. Sprawunki są także okazją, by osobiście poznać utalentowanych twórców, często schowanych w internecie lub w czeluściach mieszkań i pracowni.

Zgłoszenia od projektantów zainteresowanych udziałem w Sprawunkach przyjmowane będą do 23 listopada za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie warsztatykultury.pl, gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin akcji.

Fot. Ignac Tokarczyk/materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments