Podopieczni i pracownicy Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie z niecierpliwością czekają na Stanisława Soykę wraz z zespołem. Artysta wystąpi w naszym mieście charytatywnie, przy okazji promując swój najnowszy krążek. Cały dochód z biletów będzie przeznaczony na realizację potrzeb podopiecznych instytucji.

Stanisław Soyka z zespołem będą promować swoją najnowszą płytę „Muzyka i słowa”. Koncert organizuje Hospicjum im. Małego Księcia, dzięki czemu cały dochód z biletów zostanie przeznaczony na podopiecznych placówki.

– Zapraszamy do Lublina na koncert charytatywny Stanisława Soyki, promujący najnowszy, fantastyczny krążek artysty zatytułowany „Muzyka i słowa”. Dochód z biletów pozwoli realizować potrzeby naszych podopiecznych i spełniać ich marzenia. Z pewnością wydarzeniu będzie towarzyszyć niezwykły klimat. Gościem specjalnym koncertu będzie gitarzysta Tomasz Jaśkiewicz – zachęca do udziału Barbara Bosy z Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

– Chciałem pokazać piękno świata, świata przedstawionego tak po prostu przez dzisiejszego mnie. Zależało mi na tym, by ta muzyka mogła przytulać, dawać przestrzeń i oddech. A także by te piosenki były dostępne dla każdego, kto lubi śpiewać – opisuje swoją płytę Soyka.

Koncert odbędzie się 24 kwietnia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie o godz. 18:00. Bilety w cenie 100 i 120 zł do nabycia na www.ekobilet.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments