Step by step. Widowisko w Centrum Kultury

0
170

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na premierowy spektakl „Step by step”. Podczas widowiska zobaczymy teatr ruchu, którym rządzić będzie street dance. W wydarzeniu można wziąć udział w środę (22 grudnia) o godzinie 19.

Zespół Co Jest Crew działał od 2009 roku. Przez ponad osiem lat był to najsilniejszy kolektyw street-dance’owy w Polsce. Trzonem tańca street-dance jest jego społeczny aspekt. Hip-hop nie istnieje bez bliskich relacji ludzi, którzy go tworzą. Po latach przerwy zespół spotkał się ponownie, aby doświadczyć czym może być wspólne bycie na scenie. Wrocławska grupa  zaprosiła do współpracy tunezyjskiego choreografa Hamdi Dridi, ze względu na jego dorobek artystyczny w dziedzinie łączenia współczesnej myśli teatru-tańca z technikami takimi jak bboying, hip-hop, house czy popping.

Językiem ruchu wywodzącym się z wszechobecnych dzisiaj wpływów kultury hip-hop, zespół opowie historię o szukaniu dla siebie miejsca w zmieniającym się świecie, stawianiu czoła pierwszym tąpnięciom ego, samotności i potrzebie przynależności do spójnej grupy. Spektakl początkowo nosił tytuł „Matter”.

Rezerwacje miejsc na spektakl odbywają się pod adresem: rezerwacje@ck.lublin.pl. Zarezerwowane bezpłatne wejściówki będą do odebrania w kasie Centrum Kultury na 60 minut przed wydarzeniem.

Nieodebrane wejściówki na 10 minut przed rozpoczęciem spektaklu wracają do puli wejściówek do pobrania. Jednocześnie Centrum Kultury informuje, że po osiągnięciu dopuszczalnego limitu Widzów (30%), będą mogli wejść na salę jedynie te osoby, które okażą certyfikat szczepień.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments