Sting śpiewa nową wersję starego przeboju i apeluje o pomoc dla Ukrainy

1
367

Sting opublikował akustyczną wersję swojej piosenki pt. „Russians” na profilu na Facebooku. Utwór pochodzi z wydanej w 1985 roku płyty „The Dream of the Blue Turtles”. Muzyk zachęcił również do tego, aby wysyłać paczki między innymi do Chełma i wspierać Ukrainę w tym trudnym czasie.

“Rzadko śpiewałem tę piosenkę przez wiele lat od jej napisania, bo nigdy nie myślałem, że będzie jeszcze aktualna. Ale w świetle krwawej i żałośnie błędnej decyzji jednego człowieka o inwazji na pokojowego, niegroźnego sąsiada, piosenka po raz kolejny jest błaganiem o nasze wspólne człowieczeństwo” – pisze artysta w poruszającym wpisie na Facebooku.

Sting na opublikowanym nagraniu którym gra na gitarze i śpiewa swój utwór „Russians” w towarzystwie wiolonczelisty Ramira Belgardta. – Dla dzielnych Ukraińców walczących z tą brutalną tyranią i wielu Rosjan, którzy protestują temu oburzeniu mimo groźby aresztowania i więzienia: my wszyscy kochamy nasze dzieci. Zatrzymajmy wojnę – dodaje.

Artysta zaznacza również, że dostawy darów wysyłane do magazynu w Polsce są dostarczane w koordynacji z Siłami Zbrojnymi Ukrainy i gwarantowane jest to, że trafią one do najbardziej potrzebujących osób.

Dary można wysyłać na adres: Pol-Cel, ul. Rampa Brzeska 63, 22-100 Chełm, Polska. Każda przekazywana paczka powinna być oznaczona napisem “HELP UKRAINE” i z opisem, co zawiera: “Leki”, “Ubrania”, “Żywność”, “Pomoc humanitarna”.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
8 miesięcy temu

Warto dodać że artysta od lat angażuje się w przeróżne ruchy, sam jest założycielem fundacji ochrony lasów.