W związku z panującą epidemią koronawirusa zajęcia na lubelskich uczelnia będą prowadzone w trybie online do odwołania. Pierwotnie zakładano, że studenci wrócą na uczelnie po świętach wielkanocnych.

– Informujemy, że w związku z panującą sytuacją epidemiczną zajęcia w trybie online będą realizowane do odwołania. Prosimy o pozostanie w kontakcie z prowadzącymi zajęcia i bieżącą komunikację ws. odbywania zajęć w trybie online – pisze w oficjalnym komunikacie Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Również Uniwersytet Medyczny w dalszym ciągu zawiesza zajęcia na uczelni – Zarządzenie określa sposób realizacji zajęć dydaktycznych prowadzonych w języku polskim i angielskim w okresie zawieszenia działalności uczelni i dotyczy prowadzenia zajęć dydaktycznych dla studentów wszystkich kierunków – czytamy w rozporządzeniu rektora UM z dnia 7 kwietnia.

Obecnie studenci uczestniczą w zajęciach online prowadzonych między innymi przez Skypa czy media społecznościowe. Program natomiast realizują na platformach e-learningowych, na których wykładowcy udostępniają prezentacje i zadania do wykonania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments