– Ośrodek Gaca Centrum w Gali zakończył swoją działalność. Klienci mogą wykorzystać zakupione pakiety – otrzymaliśmy krótką informację za pośrednictwem Facebooka. W miejscu słynnej siłowni powstanie nowa, jednak już należąca do innego właściciela.

Od 2012 roku Gaca Centrum mieściło się w centrum handlowym Gala przy ulicy Fabrycznej 2. To była nie tylko siłownia. Klienci mogli skorzystać z całego zestawu zajęć, porad dietetyka, instruktorów, którzy pomagali ludziom walczyć z nadwagą i otyłością. Stała się słynna na całą Polskę dzięki programowi telewizyjnemu „Fat killers. Zabójcy tłuszczu”. Uczestnicy programu na oczach milionów widzów przechodzili metamorfozę. W ciągu kilku tygodni odchudzali się pod okiem nieżyjącego już dietetyka i trenera Konrada Gacy.

Konrad Gaca pochodził z Lublina. To właśnie tu stworzył swoją pierwszą niewielką siłownię. Jego pasją była pomoc ludziom w walce z otyłością. Dawał im drugą szansę na życie. Był specjalistą do spraw żywienia i trenerem wielu polskich gwiazd, m.in Iwony Pavlovic, jurorki „Tańca z gwiazdami”, kulturysty Mariusza Pudzianowskiego czy bokserki Iwony Guzowskiej. A siłownie Gaca System zaczęły powstawać w wielu miejscach w Polsce. W sierpniu ubiegłego roku mieszkańcami Lublina i całej Polski wstrząsnęła smutna wiadomość. W wieku 42 lat zmarł ekspert od fitnessu, a przyczyną śmierci było pęknięcie tętniaka.

Po jego śmierci Gaca System w Lublinie prowadził jego wspólnik. Za kilka dni siłownia zostanie zamknięta. Do 10 marca będzie trwał remont pomieszczeń. W środku widać już bałagan, a przed wejściem ustawione są urządzenia do ćwiczeń. Później powstanie nowe miejsce do treningów, jednak już nie pod szyldem Gacy. Lokal przejmuje nowy właściciel.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments