UMCS także podąża za ruchem zero waste i już po raz trzeci organizuje akcję wymiany przedmiotów w Chatce Żaka. Każdy posiadacz książek, komiksów, gier planszowych, winyli, płyt CD, DVD i BLU-RAY będzie mógł zajrzeć do białego foyer 27 marca i wymienić się z innymi swoimi kolekcjami.

– Akcja SWAP skierowana jest nie tylko do studentów, ale do każdego mieszkańca Lublina. Polega na wymianie przedmiotów związanych z kulturą i sztuką: książka za książkę, płyta za płytę itd. Wszystko, co mieści się w tych kategoriach, uważane jest przez nas za wartościową pozycję i jest w dobrym stanie podlega wymianie – mówi Magdalena Maksymiuk, przewodnicząca komisji kultury ZUSS UMCS.

SWAP – książkę złap! odbędzie się 27 marca w godzinach 16-18 w ACK UMCS Chatka Żaka przy ul. Radziszewskiego 16. Zainteresowane osoby będą miały możliwość wymiany nieużywanych przedmiotów, takich jak książki, komiksy, gry planszowe i komputerowe oraz płyty winylowe, CD, DVD, Blu-ray. To doskonała okazja do odświeżenia swoich półek oraz zamiany niepotrzebnych rzeczy. Niedopuszczalne są wymiany w formie gotówkowej lub bezgotówkowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments