Wyobraź sobie, że kości zostaną rzucone, a od ich wyniku zależy całe twoje życie. Trudne? Jeśli bez trudu odnajdujesz się w tej sytuacji to znaczy, że nie może Cię zabraknąć na XII Świdkonie, na który organizatorzy zapraszają już w weekend 30-31 marca do II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, przy ul. Wojska Polskiego 27 w Świdniku.

Podczas trwania konwentu będzie można wziąć udział w konkursach, prelekcjach, warsztatach oraz licznych turniejach, w tym corocznych drużynowych zawodach mających wyłonić prawdziwych poszukiwaczy przygód. Oczywiście na wszystkich śmiałków będzie czekać bogato zaopatrzony games room, oraz Mistrzowie Gry, którzy chętnie wprowadzą w świat papierowych RPG kolejnych ochotników.

Patrząc na poprzednie lata najciekawszymi punktami programu były Suchariada – czyli konkurs słabych dowcipów oraz Fantastyczne 1 z 10.

Rzeczą, którą odróżnia Świdkon od innych konwentów są drużynowe zmagania o główną nagrodę wydarzenia. Co roku uczestnicy zapraszani są, by łączyli się w grupy brać udział w nagradzanych punktami aktywnościach. Na koniec konwentu podliczane są punkty drużyn i najlepsza zostaje oficjalnie nazwana zwycięzcą, z czym wiąże się chwała, sława i rozpoznawalność.

Bilet wstępu będzie kosztować jedynie 15 zł, a będzie można go kupić tuż przed wejściem na wydarzenie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments