Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie zaprasza na wieczór sylwestrowy dla rodzin z bohaterami spektaklu Pippi Långstrump Astrid Lindgren, w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego, w tłuczeniu Katii Carnej. Wydarzenie odbędzie się w piątek (31 grudnia) o godzinie 17.

Po spektaklu odbędzie się zabawa z Pippi, Anniką, Tommym i innymi bohaterami, będzie można porozmawiać z aktorami i zrobić zdjęcia w scenerii spektaklu. Organizatorzy przygotowali słodkie niespodzianki, które ufundowały lubelskie cukiernie. Uczestnicy wieczoru proszeni są o przebranie się w stroje sylwestrowe i kostiumy.

Bilety są już w sprzedaży w serwisie Bilety24.pl oraz w kasie teatru w cenie 120 zł (za osobę). Kasa jest czynna od wtorku do piątku od godziny 8:30 do 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem i znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur.

Ze względu na bezpieczeństwo widzów i pracowników teatru, organizatorzy proszą osoby zaszczepione o okazywanie certyfikatu szczepienia przy wejściu na salę Andersena. Jednocześnie podkreślają, że szczepienie nie jest warunkiem do wejścia na spektakl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments