W czwartek (22 lipca) o godzinie 21 na kompleksie basenowym Aqua Lublin czeka was prawdziwy „animal attack”. W ten dzień zostanie tam wyświetlony film „Szczęki” Stevena Spielberga. Sprawdźcie, jak można nabyć bilety na to wydarzenie.

„Szczęki” to thriller w reżyserii Stevena Spielberga. Akcja filmu rozgrywa się w okolicach Amity Island, niewielkiego nadmorskiego kurortu, przepełnionego po brzegi turystami. Wkrótce zaczyna dochodzić tam do przerażających wydarzeń. Pewnej nocy ginie młoda dziewczyna. Jej zmasakrowane zwłoki zostają odnalezione na brzegu. Miejscowy szeryf, Martin Brody (Roy Scheider), odkrywa, że sprawcą jest olbrzymi rekin ludojad. O wszystkim powiadamia burmistrza, który nie zgadza się na zamknięcie plaży. Nie chce wywoływać paniki, aby nie odstraszyć turystów. Na konsekwencje tej decyzji nie trzeba czekać długo – rekin zabija kolejnych plażowiczów. Szeryf Brody wynajmuje Quinta (Robert Shaw), znanego w okolicy rybaka i łowcę rekinów. Wraz z nim na polowanie wyrusza ichtiolog, Matt Hooper (Richard Dreyfuss).

Produkcja powstała na podstawie bestsellerowej powieści Petera Benchleya pod tym samym tytułem. Film zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym trzy Oscary za najlepszą muzykę, najlepszy dźwięk i najlepszy montaż. Jest jednym z najbardziej kultowych filmów w historii kinematografii światowej. Przed seansem odbędzie się prelekcja Moniki Stolat, dyrektor Splat!FilmFest i kurator Kina CSK.

Bilety na wydarzenie można nabyć w kasie Aqua Lublin i online na stronie mosir.lublin.pl. Za bilet w strefie 1 (miejsca w basenie) zapłacicie 35 zł (bilet ulgowy) i 40 zł (bilet normalny). Miejsce w basenie upoważnia do przebywania w basenie olimpijskim. Basen w czasie seansu będzie podzielony na dwie części – rekreacyjna z leżakami oraz wodna. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą dmuchanych przedmiotów do utrzymywania się na tafli głębokiej wody.

Natomiast za bilet w strefie drugiej, czyli za miejsca na trybunach musicie zapłacić 25 zł (bilet ulgowy) i 30 zł (bilet normalny). Przy zakupie minimum 10 biletów podczas jednej transakcji cena jednego biletu wynosi 20 zł (miejsca na trybunach). Pakiet 10+ można zakupić tylko na wybraną strefę. W ramach pakietu nie można łączyć stref.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments