Pierwsza szkoła programowania SmartNinja w Polsce wybiera Lublin jako miasto z ogromnym potencjałem IT! Praca w branży informatycznej kusi nie tylko wysokimi zarobkami (od 3 do 25 tys. zł na rękę), ale również pracą zdalną i nieograniczonymi ścieżkami rozwoju. Pomimo pandemii firmy IT wciąż zatrudniają i gwarantują wiele korzyści dla przyszłych programistów!

Uważasz, że dobry zawód możesz zdobyć tylko dzięki długiemu czasowi spędzonemu w szkolnej ławce, a na porządny samochód będzie stać cię po latach ciężkiej pracy? Tak wcale być nie musi! Te i wiele innych mitów obala praca programisty. Na czym ona polega? Głównie na myśleniu, rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu nowych wyzwań. Programowania możesz nauczyć się w każdym wieku, bez względu na wykształcenie. Ważne jednak, żebyś odpowiednio zaczął i nie zniechęcił się na początku. Do tego odrobina wytrwałości i sukces gwarantowany!

Dzień z życia programisty

Większość z nas na myśl o programiście wyobraża sobie kogoś w okularach, kto spędza noce i dnie przed komputerem. Nic bardziej mylnego. W dużej mierze praca programisty polega na pracy zespołowej i komunikacji. W większości firm każdy dzień rozpoczyna się od wspólnego ustalenia celów i rozdzielenia zadań. Programiści wspierają się wzajemnie w ich realizacji, ponieważ z jednej strony są odpowiedzialni za konkretną cześć zadania, a z drugiej razem tworzą jedną całość. Pod koniec dnia możemy być dumni z siebie, że wykreowaliśmy coś zupełnie nowego, unikalnego. Praca ta daje bardzo dużo satysfakcji i jest niezwykle kreatywna.

Jak zacząć i o co chodzi z tymi językami programowania?

Jak zatem zacząć? Tutaj zaczyna się nasza rola. Smart Ninja Lublin to międzynarodowa szkoła programowania, która pomaga odkryć talenty IT i uczy programowania zupełnie od podstaw! Nie musisz od razu wiedzieć jak chcesz, żeby wyglądała twoja ścieżka kariery, ponieważ dzięki naszym kursom dowiesz się, co najbardziej cię kręci, a jednocześnie poznasz podstawy, które są takie same w każdym języku programowania. Wystarczy, że weźmiesz swojego laptopa pod pachę i zapiszesz się na nasz kurs programowania dla początkujących w języku Python lub możesz od razu wybrać nasz najsłynniejszy i kompleksowy kurs Web Development 1 czy kurs SQL i baz danych, które są najbardziej pożądanymi umiejętnościami na rynku, a staż dostaniesz praktycznie z marszu. Posiadamy również ofertę dla osób zainteresowanych hakowaniem i bezpieczeństwem w sieci, krypto walutami czy tworzeniem chat-botów w Messengerze.

Jeżeli chcesz poszerzyć swoje kompetencje, wejść na rynek pracy z umiejętnościami IT lub ulepszyć swój biznes to programowanie jest zdecydowanie dla ciebie. Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami! Twój los leży w twoich rękach!

Więcej na www.smartninja-lublin.pl

fb: SmartNinja Polska

tel. 519 133 401

Lublin, ul. Kunickiego 26 a

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments