Kto z nas nie lubi nowości. Z jedną z nich przychodzi firma Panek we współpracy z Fabryką Cukierków „Pszczółka”, które 14 lutego zorganizują niecodzienną event. Jeśli chcielibyście przeżyć nietypową randkę, to już w walentynkowy czwartek od godziny 18 powinniście pojawić się na Placu Zamkowym.

Firma Panek, której samochody na co dzień są wynajmowane przez mieszkańców, udostępni tym razem auta jako miejsce specjalnych randek w formule speed date.

– W tym roku w Warszawie oraz Lublinie o tej samej godzinie, w naszych samochodach zasiądzie blisko 100 osób. Każda z nich będzie mogła porozmawiać z kilkudziesięcioma innymi uczestnikami imprezy, w ramach swojej grupy wiekowej – informuje Katarzyna Panek, rzecznik firmy Panek, organizatora randek w CarSharingu.

Każda randka trwa 5 minut. Kończy ją sygnał klaksonu, który oznacza zmianę partnera. Uczestnicy, w otrzymanych wcześniej ankietach, zaznaczają czy są zainteresowani nawiązaniem dalszego kontaktu z rozmówcą, czy nie. Jeśli oboje będą zainteresowani, zostaną im przekazane numery telefonów.

– Z dużym entuzjazmem włączyliśmy się w tę niecodzienną akcję walentynkową. To bardzo ciekawy i niekonwencjonalny sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, że uczestnicy będą się dobrze bawili – mówi Robert Rudnicki, prezes zarządu Fabryka Cukierków „Pszczółka”.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu każdy uczestnik musi być klientem usługi Panek CarSharing i zgłosić chęć udziału za pomocą strony internetowej www.panekcs.pl/walentynki. Każdy, kto weźmie udział w szybkich randkach będzie miał okazję nie tylko poznać miłość swojego życia, ale otrzyma też zestaw prezentów, które umilą nawet samotny walentynkowy wieczór. Uczestnicy otrzymają cukierki od FC „Pszczółka”, voucher na użytkowanie CarSharingu oraz inne atrakcyjne upominki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments