W poniedziałek (17 lutego) Szymon Hołownia, bezpartyjny kandydat na urząd prezydenta otworzył biuro regionalne w Lublinie. Spotkał się z mieszkańcami i zbierał podpisy pod listami popierającymi jego kandydaturę.

Lubelskie biuro przy ulicy Narutowicza 34 jest jednym z szesnastu, jakie zostaną otwarte w całym kraju. Tym samym ruszyła „Sztafeta Szymona”, która potrwa kilka dni, podczas których Hołownia odwiedzi wszystkie województwa i otworzy w nich biura.

– W naszych mikrosztabach będziemy pracowali nad tym, by w maju udało się zmienić Polskę i pchnąć politykę na nowe tory, by była oparta na wartościach – podkreśla Szymon Hołownia. Zapewnia, że biuro będzie otwarte dla mieszkańców. Ma być też miejscem, gdzie będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania, które nurtują wyborców.

– Mam nadzieję, że będzie się tu dyskutowało o problemach, w których Polska jest dzisiaj zanurzona – zaznacza Hołownia.

Kandydat razem ze swoją ekipą Szymona zbierał też w Lublinie podpisy pod listami popierającymi jego kandydaturę przed majowymi wyborami na prezydenta RP.

– W ramach tej sztafety przekazuję liderowi wolontariatu wizję programową, a w tej książeczce jest taka Polska, jaką ja chciałbym zostawić swojej córce. To taka Polska, w której chciałbym, abyśmy za pięć czy dziesięć lat żyli – podkreśla.

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments