Targi LubDom i LubDrew. Pomoc w budowie, remoncie i aranżacji

0
464

Już od piątku, 22 marca, przez cały weekend w Targach Lublin potrwają dwa duże wydarzenia dla osób budujących, remontujących i wykańczających swoje domy oraz mieszkania. Spotkanie branżowe LubDom i LubDrew będą dla Was inspiracją w stworzeniu wyjątkowego domu, wnętrza i ogrodu.

LubDom

Budownictwo, Architektura, Aranżacje, Ogród to targi o długoletniej tradycji. Poza tematyką związaną z budownictwem tradycyjnym pojawią się również budownictwo energooszczędne i nowoczesne technologie, a także wyposażenie wnętrz, oferta dla ogrodu oraz architektura.

Podczas targów zapoznamy się z produktami i usługami kluczowymi w pracach budowlanych i remontowych. Wśród nich znajdą się elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, materiały budowlane, instalacje, doradztwo budowlane i dachy.

Targi LubDom to świetna okazja, żeby poznać trendy meblowe, dekoracyjne i oświetleniowe. Czeka na nas wiele wystawców z dodatkami i akcesoriami takimi jak szkło, ceramika czy tekstylia. Zobaczymy też szeroką ofertę dla ogrodu, która obejmuje rośliny ozdobne, krzewy, cebulki, kwiaty, architekturę ogrodową, altany oraz projekty ogrodów.

Gościem specjalnym targów LubDom będzie Piotr Polk. Aktor opowie o swojej niecodziennej pasji, której owocem jest autorska kolekcja mebli New Classic Design byPolk. Dziś ma już na swoim koncie 113 mebli. Są kanapy, szafy, biblioteki, fotele, komody, stoliki i ulubione przez aktora konsolki.

LubDrew

Targi Obróbki Drewna LubDrew to specjalistyczne wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży drzewnej, m.in. właścicieli i pracowników tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich.

Podczas targów będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego. Na targi LubDrew będzie również prezentowana praca urządzeń na żywo.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie wydarzenia. W piątek, 22 marca, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla każdego. W sobotę i niedzielę cena biletu wynosi 10 zł. Targi potrwają w piątek od godz. 12 do 17, oraz w sobotę (godz. 10-18) i niedzielę (godz. 10-17).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments