Targi Piw w Lublinie. Ponad 200 różnych smaków

0
431

Ponad 200 różnych smaków i zapachów, browary z Polski i z zagranicy i to wszystko podczas zbliżającego się weekendu. Już w piątek (23 listopada) rozpoczynają się Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych.

Targi Lublin S.A. zapraszają na czwartą już edycje lubelskich targów piwnych, gdzie w ciągu dwóch dni będzie można degustować setki trunków o różnych smakach. Do Lublina przyjadą przedstawiciele kilkudziesięciu browarów, które będą prezentować swoje rzemieślnicze wyroby.

Piwa owocowe i kwaśne, jasne i ciemne, z kraju i z zagranicy. Poza wystawcami, których piwa dobrze już znamy uczestnicy powinni spodziewać się również nowych, debiutujących browarów i smaków. Piwo o smaku ogórka kiszonego? Takie atrakcje zapewni browar PiwoWarownia, a stoisko sklepu Homebeer.pl zapewni wsparcie tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z domowym piwowarstwem.

Podczas wydarzenia nie zabraknie też smacznych przekąsek, które zawsze goszczą na stole, kiedy zaczyna się degustacja piw. Na hali targowej pojawią się też food trucki ze smacznym jedzeniem na szybko. Pojawi się m.in. Street Szef Burger, Fabryka Frytek – fries & fingerfood i Custom Pizza Truck.

Podczas targów będzie też wydzielona strefa „Kolorowe Jarmarki”, gdzie na uczestników czekają stoiska z ekologiczną żywnością i rękodziełem.

Zarówno w piątek, jak i w sobotę Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych rozpoczną się o godzinie 16 i potrwają do północy. Bilety na targi piw kosztują 8 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments