Teatr Andersena w Lublinie zachęca do korzystania z oferty spektakli, jak i warsztatów online. Oferta jest przeznaczona zarówno dla rodzin, jak i dla grup najmłodszych odbiorców kultury.

Można wybrać jeden lub dwa spektakle, spotkać się z pedagożką teatralną lub aktorami i zorganizować wspólny warsztat online lub kilka warsztatów. Można też wybrać tematykę warsztatów i ich formę. Teatr Andersena, mimo że nie działa stacjonarnie przygotował wirtualne atrakcje.

– Zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja jest nieprzewidywalna i tak na prawdę nie wiemy, co przyniesie jutro i ciężko jest coś zaplanować. Dlatego wychodzimy na przeciw zaistniałej sytuacji i proponujemy przygotowanie oferty dla grup wspólnie z nami – informują pracownicy teatru.

Spektakle online, które możecie zobaczyć to między innymi „Dziób w dziób” w reżyserii Elżbiety Depty. Spektakl jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia i trwa 50 min.

Drugim przedstawieniem kierowanym do najmłodszych (od 3 roku życia) jest „Szewczyk Dratewka”. Spektakl trwa 50 min i został wyreżyserowany przez Bogusława Byrskiego, Gabrielę Jaskułę i Wiolettę Tomicę.

Teatr zaprasza również na warsztaty. „Idzie lalkarz światem” to zajęcia dla dzieci od 5 roku życia. Prowadzą je Daniel Lasecki i Kinga Matusiak-Lasecka.

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą dla grup musicie skontaktować się z działem organizacji widowni (tel.: 502 663 873) w celu wyboru odpowiedniego spektaklu, ewentualnego warsztatu, uzgodnienia terminu i czasu dostępu spektaklu, realizacji warsztatu, formy płatności i rozliczenia.

Za spektakl grupowy musicie zapłacić 200 zł, a za grupę warsztatową 100 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments