Teatr Andersena prezentuje repertuar spektakli na marzec i kwiecień. Sprawdziliśmy na co warto się wybrać i co zobaczyć, a także w jakich warsztatach warto wziąć udział.

Drzewo życzeń

„Drzewo życzeń” to opowieść o Samarze i jej rodzinie. Są imigrantami. Przyjeżdżają do małego miasteczka w Ameryce i tu wynajmują dom. Niestety nie wszyscy przyjmują ich z otwartymi ramionami. Samar czuje się samotna. Jej największym marzeniem jest mieć przyjaciela.

Spektakl zobaczymy w reżyserii Mateusza Przyłęckiego. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 7 roku życia. Wydarzenie trwa około 50 min.

Spektakl zobaczymy w nadchodzący weekend w sobotę (19 marca) o godzinie 17:00 (premiera), w niedzielę (20 marca) o godzinie 16. Będzie on grany również w sobotę (26 marca) o godzinie 16:00, od wtorku (22 marca) do piątku (25 marca) o godzinie 9:30 i 11:30, a także od wtorku (29 marca) do czwartku (31 marca) o godzinie 9:30 i 11:30. Spektakl zobaczymy też w niedzielę (27 marca) o godzinie 12:00.

„Proszę Słonia”

Proszę Słonia to historia Pinio, kilkuletniego chłopca, który jest najmniejszy w swojej klasie. To właśnie jest olbrzymim zmartwieniem jego rodziców, którzy codziennie podają mu garść witamin: „na rośnięcie!”. Pastylki zamiast do buzi Pinia wpadają – w tajemnicy przed rodzicami oczywiście – do trąby porcelanowego słonia Dominika. W efekcie zamiast wielkiego syna rodzice zostają posiadaczami wielkiego słonia, który z każdym dniem coraz bardziej wypełnia ich dom

Spektakl został wyreżyserowany przez Arkadiusza Klucznika. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia i trwa 80 min. Spektakl będzie grany 2 i 9 kwietnia o godzinie 16:00, 3 i 10 kwietnia o godzinie 12:00, od 5 do 8 kwietnia, a także 12 i 13 kwietnia o godzinie 9:30 i 11:30.

Bilety

Bilety indywidualne na spektakle weekendowe można zakupić w serwisie Bilety24 i w kasie teatru, natomiast na spektakle w dnia powszednie tylko w kasie teatru. Bilety specjalne można zakupić tylko w kasie teatru za okazaniem odpowiednich dokumentów. Teatr nie prowadzi rezerwacji telefonicznej ani mailowej biletów indywidualnych.

Bilety grupowe na warsztaty i spektakle wymagają wcześniejszej rezerwacji mailowej lub telefonicznej w Dziale Organizacji Widowni. Płatności za bilety grupowe można dokonać przed spektaklem w kasie teatru lub przelewem na podstawie wystawionej faktury.

Obywatele Ukrainy za bilet zapłacą 1 zł.

Zajęcia edukacyjne

Teatr Andersena zaprasza również na zajęcia edukacyjne. Grupy zorganizowane w każdym wieku mogą wziąć udział w warsztatach teatralnych „Mini, Mała i Duża Akademia Andersena”, a także „Idzie Lalkarz Światem” i „Zakulisowe sprawy”.

Pełna oferta warsztatów i spotkań dla grup zorganizowanych, rodzin, młodzieży i dorosłych na stronie www.teatrandersena.pl/edukacja. Rezerwacji można dokonywać w godzinach otwarcia działu edukacji, czyli od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16, pod numerem telefonu: 48 691 912 672 i pod adresem email: edukacja@teatrandersena.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments