Tomaszów Lubelski został najlepszym miastem proobywatelskim

0
88
Nagrodę odebrał burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski (na zdjęciu z prawej)

Tomaszów Lubelski otrzymał specjalną nagrodę podczas Gali Finałowej Programu Promocji Firm i Gmin „Business Excellence 2019”. Został uznany jako jedno z najlepszych miast, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa lubelskiego.

To już 8. edycja programu, którego ideą było wskazanie, nagrodzenie i promocja najlepszych samorządów województwa lubelskiego za inicjatywę i przedsiębiorczość własną, jak również za rozwój i wspieranie przedsiębiorczości na terenie samorządu poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla biznesu.

Udział w programie zapewnia realną i skuteczną promocję. Laureaci i wyróżnieni mogą posługiwać się marką Programu Promocji Gmin „Business Excellence”, zaprezentować osiągnięcia samorządów – zarówno na rynku regionalnym, poprzez lokalne media, na łamach ogólnopolskich serwisów oraz na forum międzynarodowym.

Nagrodę w kategorii Gmina Proobywatelska przyznaną Miastu Tomaszów Lubelski za wkład w rozwój i promocję województwa lubelskiego odebrał Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego. – Taki sposób docenienia nas daje ogromną satysfakcję. Pokazuje, że partnerska współpraca władz miasta z mieszkańcami jest słuszna – przyznaje burmistrz miasta. – W każdym naszym działaniu staramy się słuchać naszych mieszkańców i dawać im możliwość decydowania o swoim mieście. Do zdobycia wyróżnienia na pewno przyczynił się szeroko rozwinięty budżet obywatelski, w którym staramy się nie ograniczać pomysłów na projekty. Nasze miasto to przede wszystkim aktywnie działająca zarówno młodzież, jak i seniorzy – dodaje.

Program Promocji Gmin Business Excellence jest realizowany pod patronatem honorowym najważniejszych władz regionalnych i wojewódzkich. Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu – obecnie największa organizacja biznesowa w regionie, działająca już od 19 lat, zrzeszająca ponad 300 przedsiębiorców. Program Promocji Gmin i Powiatów „Business Excellence” ma ugruntowaną pozycję wśród programów realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” nominowane są samorządy, które wyróżniają się swoją przedsiębiorczością.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o