Tomaszów Lubelski został najlepszym miastem proobywatelskim

0
267
Nagrodę odebrał burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski (na zdjęciu z prawej)

Tomaszów Lubelski otrzymał specjalną nagrodę podczas Gali Finałowej Programu Promocji Firm i Gmin „Business Excellence 2019”. Został uznany jako jedno z najlepszych miast, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa lubelskiego.

To już 8. edycja programu, którego ideą było wskazanie, nagrodzenie i promocja najlepszych samorządów województwa lubelskiego za inicjatywę i przedsiębiorczość własną, jak również za rozwój i wspieranie przedsiębiorczości na terenie samorządu poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla biznesu.

Udział w programie zapewnia realną i skuteczną promocję. Laureaci i wyróżnieni mogą posługiwać się marką Programu Promocji Gmin „Business Excellence”, zaprezentować osiągnięcia samorządów – zarówno na rynku regionalnym, poprzez lokalne media, na łamach ogólnopolskich serwisów oraz na forum międzynarodowym.

Nagrodę w kategorii Gmina Proobywatelska przyznaną Miastu Tomaszów Lubelski za wkład w rozwój i promocję województwa lubelskiego odebrał Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego. – Taki sposób docenienia nas daje ogromną satysfakcję. Pokazuje, że partnerska współpraca władz miasta z mieszkańcami jest słuszna – przyznaje burmistrz miasta. – W każdym naszym działaniu staramy się słuchać naszych mieszkańców i dawać im możliwość decydowania o swoim mieście. Do zdobycia wyróżnienia na pewno przyczynił się szeroko rozwinięty budżet obywatelski, w którym staramy się nie ograniczać pomysłów na projekty. Nasze miasto to przede wszystkim aktywnie działająca zarówno młodzież, jak i seniorzy – dodaje.

Program Promocji Gmin Business Excellence jest realizowany pod patronatem honorowym najważniejszych władz regionalnych i wojewódzkich. Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu – obecnie największa organizacja biznesowa w regionie, działająca już od 19 lat, zrzeszająca ponad 300 przedsiębiorców. Program Promocji Gmin i Powiatów „Business Excellence” ma ugruntowaną pozycję wśród programów realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” nominowane są samorządy, które wyróżniają się swoją przedsiębiorczością.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments