Siedem Grzechów Głównych – taki spektakl zobaczymy 20 i 21 listopada w Centrum Spotkania Kultur w wykonaniu m.in. artystów, muzyków oraz tancerzy Lubelskiej Akcji Charytatywnej. Próby do spektaklu trwają już na dobre. Zajrzeliśmy na jedną z nich we wtorek (24 września) do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

– Będę Nieznajomą. Scena 6. (śmiech) Nie wiem jeszcze, co to znaczy, ale w spektaklu na pewno dużo będzie się działo, bo zawsze się dzieje na wydarzeniach Lubelskiej Akcji Charytatywnej. Nasze spektakle są wyjątkowe, a my pomagając dobrze się bawimy – podkreśla Ewa Sobkowicz, która wystąpi w spektaklu.

Na scenie wystąpią znani lubelscy przedsiębiorcy, politycy, profesorowie, prawnicy, lekarze, przedstawiciele wielu instytucji, firm i profesji.

Scenariusz do tegorocznego spektaklu powstał dzięki Kamili Chylińskiej, Wiktorii Sekule i Jackowi Przybyszewskiemu, a za reżyserię odpowiada Teatr Lukla. Muzykę przygotował kompozytor Tomasz Momot oraz wokalistka Natalia Wilk. Motto spektaklu brzmi: Jakby tak spojrzeć na siedem grzechów głównych, to wychodzi na to, że większość z nich to hobby.

Dochód z licytacji oraz biletów ze spektakli przeznaczony będzie na rzecz dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Galerię z poprzedniego spektaklu możecie zobaczyć tutaj.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments