Skende rusza z programem „Twój pomysł, nasza przestrzeń!”, który ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców. W ramach inicjatywy przedsiębiorcy z Lublina będą mogli rozpocząć działalność w tym miejscu na preferencyjnych warunkach i skorzystać z czynszu za symboliczną złotówkę. Nabór zgłoszeń trwa do 31 maja.

„Twój pomysł, nasza przestrzeń!” to inicjatywa, która ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają własne projekty, planują rozszerzenie działalności lub rozwój biznesu po lockdownie. Do programu mogą zgłosić się firmy, które prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata oraz są zarejestrowane na terenie Lublina. Mogą to być podmioty handlowe lub usługowe.

Skende w ramach wsparcia oferuje dwa lokale o powierzchni 18 m2 i 23 m2, gotowe do własnej aranżacji oraz dwie przestrzenie na terenie Centrum do ustawienia tzw. wysp handlowych. Lokalni przedsiębiorcy, których oferta będzie najbardziej wpisywała się w profil działalności Skende, będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków współpracy. Będzie to m.in. obniżka czynszu za najem lokalu przez pierwsze 3 miesiące do kwoty 1 zł, ale także bezpłatny pakiet promujący firmę.

– Chcemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu. Wiemy, że odpowiednia przestrzeń do prowadzenia działalności to bardzo ważny element, dlatego oferujemy preferencyjne warunki współpracy. Zapraszamy do nadsyłania swoich pomysłów i propozycji – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping.

Aby wziąć udział w programie, należy przesłać uzupełniony formularz, który znajduje się na stronie www.skendeshopping.pl. W zgłoszeniu trzeba opisać działalność firmy, jej główne cele i działania marketingowe. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 maja.

Fot. Zdjęcie poglądowe/ Pexels

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments