Jeśli chcesz zdobyć nową wiedzę, podwyższyć swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe możesz skorzystać z Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń on-line w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji. Pierwszy cykl jest prowadzony do piątku (1 lipca), a drugi od 12 do 16 września.

Czym jest wysoka wrażliwość? Czy jesteśmy atrakcyjni interpersonalnie? Jakie są blaski i cienie w korzystaniu z nowoczesnych technologii przez młodzież i dorosłych? Jak wygląda dzień z życia bezpiecznika? Jakie są praktyczne aspekty zarządzania łańcuchem dostaw na tle obecnej sytuacji politycznej i epidemiologicznej? A jak wyglądają nasze podatki w polskim ładzie? Na te i  inne pytania odpowiedzą eksperci występujący w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w WSEI w Lublinie.

Szkolenia są odpowiedzią na potrzeby tych osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. To doskonała okazja do tego, aby bezpłatnie rozwinąć swoją wiedzę i kompetencje. Uczestnicy będą mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie prowadzi studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.

Jakie są korzyści ze szkolenia? Między innymi uzyskanie fachowej wiedzy od ekspertów zatrudnionych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, pozyskanie certyfikatu uczestnictwa w szkoleniach, a także bonifikatę na studia I lub II stopnia lub studia podyplomowe w kwocie 200 zł do wykorzystania w roku akademickim 2022/2023.

Zapisy i harmonogram znajdziecie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments