W piątek (5 marca) i w sobotę (6 marca) na mieszkańców czekają atrakcje w VIVO! Lublin, które świętować będzie kolejne urodziny. Centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów niecodzienne atrakcje kulinarne, a wśród nich m.in.: Urodzinową Wystawę Pełną Słodyczy oraz transmisje online na Facebooku.

Podczas transmisji jeden z najpopularniejszych restauratorów w naszym kraju, Mateusz Gessler, na oczach internautów przygotuje oryginalne słodkości. Swój filmik tutorialowy, wykonany na terenie obiektu, zaprezentuje również gwiazda TikToka – Daniel Xantos, którego profil obserwuje niemal 4 mln fanów.

Świętowanie urodzin VIVO! Lublin podzielone będzie na kilka wydarzeń. Bezpośrednio na terenie centrum handlowego pojawi się Urodzinowa Wystawa Pełna Słodyczy, podczas której będzie można zrobić sobie smakowite selfie w towarzystwie wielkoformatowych eksponatów i przede wszystkim poznać historię produkcji soczystych galaretek, słodkich pralinek, pączków czy francuskich makaroników. Ekspozycję zwiedzić będzie można do 20 marca.

VIVO! Lublin, biorąc pod uwagę obowiązujące obostrzenia, zmieniło nieco formę urodzinowych atrakcji. Tym razem postawiło na transmisje online, które będą podzielone na dwa bloki tematyczne, prowadzone za pośrednictwem Facebooka. W pierwszym z nich pojawi się Mateusz Gessler, który zaprezentuje internautom, jak własnoręcznie wykonać pyszne słodkości. Live stream z Mateuszem Gesslerem będzie można zobaczyć w sobotę (6 marca) o godzinie 18.00 na profilu VIVO! Lublin na Facebooku. Kolejny blok online dotyczyć będzie Urodzinowej Wystawy Pełnej Słodyczy znajdującej się w holu głównym. Film tutorialowy wykona Daniel Xantos.

VIVO zaplanowało również konkurs, którego uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością i udowodnić swój talent do gotowania lub nagrywania. Zadaniem konkursowym będzie własnoręczne przygotowanie wypieków bądź słodyczy nawiązujących do wystawy i opublikowanie zdjęcia swojej pracy pod dedykowanym postem na Facebooku. Prace kulinarne oceni Mateusz Gessler.

Drugi konkurs będzie dedykowany miłośnikom aplikacji TikTok. Wystarczy nagrać orygnalnego tiktoka z wystawy i opublikować filmik pod konkursowym postem na Facebooku VIVO. Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 500 zł. Urodzinowe atrakcje urozmaici akcja prosprzedażowa, w której do zdobycia będą vouchery do wybranych restauracji i kawiarni znajdujących się na terenie obiektu.

Całość uzupełnią oferty specjalne przygotowane przez wybranych najemców oraz bonusowe karty podarunkowe o wartości 50 zł, rozdawane klientom, którzy uprzednio zakupią kartę o wartości 200 zł. Karty będzie można odebrać w Punkcie Informacyjnym.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments