Od 10 do 15 listopada w Lublinie wystąpią utrudnienia w ruchu. Związane one będą z kolejną produkcją filmową realizowaną na terenie naszego miasta.

Od 10 do 15 listopada nieczynna będzie dla ruchu ul. Grottgera z pozostawieniem możliwości dojazdu do parkingów Urzędu Marszałkowskiego i Lubelskiego Centrum Kongresowego. W niedzielę (14 listopada) od godziny 14.00 do 20.00 zostanie zamknięta dla ruchu ul. Północna, na odcinku od ul. Kosmowskiej do ul. Karola Lipińskiego.

Również 14 listopada (niedziela) w godzinach od 19.00 do 23.00 zostaną wygrodzone na Al. Racławickich na wysokości pl. Teatralnego dwa środkowe pasy ruchu oraz na wysokości ul. Grottgera prawy pas ruchu. Zostaną wygrodzone miejsca postojowe na ul. Tramecourta po stronie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, utrudnienia w ruchu będą związane z realizowanym serialem dla platformy streamingowej w reżyserii Bartosza Prokopowicza. W zeszłym tygodniu o tym, że poszukiwani są statyści, którzy wcielą się w personel medyczny, pracowników laboratorium i przechodniów, informowało MKM Studio. Za pośrednictwem Facebooka produkcja informowała również, że zdjęcia będą realizowane od 10 do 14 listopada.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments