Trzecia jesienna edycja akcji Uwolnij Ciucha odbędzie się w sobotę (5 października) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Akcja Uwolnij Ciucha to cykliczna impreza, podczas której możecie pozbyć się nadmiaru ubrań ze swojej szafy, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny. Za każdym razem pomagacie innej osobie z Lubelszczyzny. Tym razem uzbierana kwota będzie przekazana na leczenie Wiktorii Dyś.

Wiktoria Dyś ma dwa latka. Jest jedyną osobą w Polsce, która jest chora na Femoral Facial Syndrome. Jedyną szansą na uratowanie nóżek dziewczynki przed amputacją jest droga operacja w Stanach Zjednoczonych. 14 stycznia Wiktorka ma zaplanowane pierwsze operacje w Paley Institute w West Palm Beach, które przeprowadzi dr Dror Paley. Czeka ją rekonstrukcja obu stawów kolanowych (SuperKnee) oraz obu stawów biodrowych (SuperHipp).

Zbiórka ubrań będzie prowadzona w CSK od poniedziałku (30 września) do czwartku (3 października). Ubrania możecie przynosić od godziny 8 do 20. Finał akcji odbędzie się w sobotę (5 października) w godzinach od 12 do 17.

Przychodząc na akcję możesz wybrać, przymierzyć i nabyć wybraną przez siebie część garderoby. Płacisz za nią, wrzucając kwotę do puszki. Podczas wydarzenia będzie możliwość skorzystania również z porad stylistek i wizażystek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments