Valeria w lustrze (recenzja książki)

0
93

Seria Elisabet Benavent o uroczej pisarce Valerii zyskała w Polsce grono wiernych czytelniczek, a to za sprawą serialu Netflixa na jej podstawie. Hiszpańska produkcja kończy się na tomie 1, ale ciekawi dalszych losów Hiszpanki z problemami mogą sięgnąć po 2 tom powieści, czyli „Valerię w lustrze” wydaną właśnie przez Wydawnictwo Kobiece.

Valeria jest w emocjonalnym kołowrotku. Właśnie opublikowała swoją powieść i boi się krytyki. Rozwodzi się z Adrianem i nie jest to łatwe. Jednocześnie nie wie, czy chce wejść w związek z Victorem.

Podczas gdy Valeria boi się, płacze, cieszy się, marzy i krzyczy, pędząc na życiowym rollercoasterze, jej przyjaciółki również nie mogą narzekać na nudę. Lola nie wie, co zrobić z Sergiem i czuje się samotna. Carmen walczy o zrozumienie Borjy, jej chłopaka i starego kolegi z pracy. Z kolei Nerea budzi się każdego ranka z mdłościami.

Uzależniająca i przezabawna powieść porwie Was od pierwszej strony. Historia zmysłowej Hiszpanki na zakręcie będzie Was na zmianę rozśmieszać i wzruszać, a zakończenie tomu 2 pozostawi niedosyt i oczekiwanie na kolejną część przygód Valerii i jej przyjaciółek.

Valeria w lustrze. Valeria. Tom 2, Elisabet Benavent, Wydawnictwo Kobiece.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments