Veganmania zadomowiła się w Lublinie. W tym roku odbędzie się jej kolejna edycja. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieć możliwość zakupienia i popróbowania wegańskich dań, przekąsek i słodkości oraz wysłuchania interesujących wykładów na temat diety roślinnej.

To już druga edycja Veganmanii Lublin – wydarzenia organizowanego przez organizację Otwarte Klatki, która zajmuje się działaniem na rzecz poprawy życia wielu zwierząt, szczególnie gospodarskich. Uczestnicy, jak podczas wcześniejszych edycji, także w innych miastach, będą mieli okazję spróbować wielu różnych dań kuchni wegańskiej, a nawet zrobić sobie zapasy na później. W wydarzeniu biorą udział czołowe polskie firmy i marki sygnowane znaczkiem Vegan, które zjadą do Lublina z całego kraju.

Wśród wystawców znajdą się Firasek Sweets, Republika Mydła, lubelskie Pomylone Gary, Seitan Threat, osławione Krowarzywa i wielu innych producentów oraz restauratorów.

Gości będą także mogli wziąć udział w pokazach filmowych. W cyklu m.in. „Jasna strona mocy” oraz „Klatki: The Hidden Farms of Europe”. Nie zabraknie też inspirujących spotkań i wykładów przedstawicieli organizacji „Otwarte Klatki”.

Veganmania Lublin odbędzie się 19 maja w Centrum Kultury w Lublinie. Wydarzenie potrwa w godz. 11:00-19:00.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments