Firma Vistra Poland, która jest wiodącym dostawcą usług korporacyjnych i administratorem funduszy inwestycyjnych, otworzyła nowe biuro w Lublinie. Mieści się ono przy al. Kraśnickiej 27 w nowoczesnym biurowcu. Marka podjęła współpracę z lubelskimi uczelniami i oferuje pracę dla studentów tych uniwersytetów.

– Ta decyzja wkomponowuje się znakomicie w naszą strategię Lublin 2023. Nowoczesne usługi dla biznesu są niewątpliwie priorytetową specjalizacją w naszym mieście. Z drugiej strony mamy ogromny potencjał akademicki, jeśli chodzi o kształcenie absolwentów i pod tym względem do firm możemy dostarczyć świetnie przygotowanych, młodych ludzi – podkreśla Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

W tym roku firma wychodzi z propozycją do młodych ludzi, którzy chcą nauczyć się nowego zawodu, gdzie zaczynając od stanowiska asystenta, pod okiem specjalistów mogą się oni profesjonalnie rozwijać i poznawać tajniki wiedzy z zakresu prawa pracy, naliczania wynagrodzeń czy księgowości. Angażowanie w działalność firmy młodych ludzi, głównie studentów z lubelskich uczelni to plan marki na dynamiczny rozwój w Lublinie.

– Staramy się, aby nasi dobrze wykształceni absolwenci mogli wspierać inwestorów. Dziękuje uczelniom za to, że potrafią dostosowywać kształcenie do potrzeb biznesu. Uczelnie szybko reagują na zmiany w gospodarce. Lublin jest dzisiaj jednym z największych ośrodków akademickich, bo studiuje tu ponad 65 tys. studentów, w tym ponad 13 procent zza granicy – dodaje Krzysztof Żuk.

W praktyce ci, którzy dopiero zaczynają swoją ścieżkę w zawodzie księgowego mogą się uczyć zawodu pod okiem specjalistów. Dla tych, którzy mają już w tym zakresie doświadczenie Vistra oferuje stanowiska kierownicze takie jak manager czy team leader.

Vistra jest dostawcą usług korporacyjnych. Zatrudnia blisko 5000 osób na całym świecie. W Polsce firma działa od 18 lat i z powodzeniem wspiera zagranicznych inwestorów w wejściu na rynek oraz zapewnia obsługę księgową i kadrowo-płacową świadcząc usługi doradztwa podatkowego i prawnego, sekretariatu korporacyjnego, a także administrowania funduszami inwestycyjnymi.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
V_Lublin
1 miesiąc temu

Dzień dobry,
Aktualne oferty pracy Vistra Lublin znajdują się pod linkiem:
lnkd.in/efz8T2Ev

Zachęcamy do aplikowania 🙂