Sztuczne ognie, nauka jazdy z instruktorem, Love Pics, czyli galeria klimatycznych fotek z lodowiska, konkursy z nagrodami i największe świąteczne przeboje – nowe sztuczne lodowisko w Lublinie już działa. Znajdziemy je w samym centrum miasta, na tyłach Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15.

Lodowisko pod chmurką będzie otwarte od środy do piątku w godzinach popołudniowych. Skorzystamy z niego od godziny 15 do 21. W soboty i niedziele będzie czynne od godziny 10 do 21.

Specjalna grudniowa oferta przewiduje, że w do końca roku za godzinę jazdy na lodowisku zapłacimy 5 zł. W cenie biletu wstępu mamy też szatnię oraz parking. Na miejscu działa też wypożyczalnia łyżew. Za sprzęt zapłacimy 5 zł oraz kaucję zwrotną w wysokości 20 zł. Wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie wypożyczyć kask. Dla dzieci są również przewidziane chodziki do nauki jazdy, z których możemy korzystać za darmo.

Lodowisko pod chmurką to nie tylko sztuczna ślizgawka. Organizatorzy zapewniają zimową strefę chilloutu, instalacje świetlne, rozgrzewające napoje i dobrą muzykę. Możemy też liczyć na organizowane cyklicznie eventy z atrakcjami dla dużych i małych.

Fot. Aleksandra Szyszko

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments