Od piątku (21 maja) będziecie mogli korzystać z oferty zabaw na wodzie i testowania sprzętu w Wake Park Lublin. To nowe miejsce na mapie Lublina, które znajduje się nad Zalewem Zemborzyckim.

Wake Park Lublin oficjalnie otwiera swój sezon w piątek (21 maja) i zaprasza do testowania sprzętu pod czujnym okiem instruktorów. W Wake Park Lublin znajdziecie nowoczesną infrastrukturę, jak i przeszkody, między innymi różne boxy i rury.

Mistrzowie Polski w wakeboardingu, czyli Dawid Balas i Patryk Gawron nauczą wszystkich chętnych tricków i sekretów wakeboardingu. W Wake Parku znajdziecie też ofertę dla mniej i bardziej zaawansowanych miłośników sportów wodnych oraz atrakcyjne karnety na cały sezon 2021.

Uczniowie szkół mogą skorzystać z darmowych szkoleń grupowych do końca czerwca (grupy min. 10 osobowe). Wystarczy zapisać się na Facebooku Wake Park Lublin. A gdy już głód adrenaliny zostanie zaspokojony, właściciele zapraszają do swojej strefy gastro na street food.

W tym miejscu, do piątku (21 maja) możecie skorzystać również z darmowych testów indywidualnych i szkoleń grupowych z mistrzami Polski. Zapisać się na nie możecie tutaj 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments