Galeria Labirynt wychodzi z propozycją zajęć online do swojej najmłodszej publiczności. To właśnie oni będą mogli wziąć udział w różnorodnych warsztatach w grupach. Zajęcia będą odbywały się od od 1 do 21 lipca.

Wakacyjny Labirynt Wyobraźni Online to zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży z półkolonijnych grup zorganizowanych. Podczas warsztatów zostaną omówione zagadnienia związane ze sztuką współczesną. Oprócz wiedzy teoretycznej będzie też wiele zabawy i twórczej pracy. Zajęcia pobudzają kreatywne myślenie, prowadzone są aktywizującymi metodami pracy, a ponadto wpisują się w szkolną podstawę programową. Uczestnicy Wakacyjnego Labiryntu Wyobraźni poznają dziwne malarstwo, dowiedzą się, czy łyżka może być sztuką, stworzą autoportret, poznają rzeźbę i architekturę.

Wakacyjny Labirynt Wyobraźni potrwa do 21 lipca. Warsztaty odbywają się od wtorku do piątku w godzinach od 9 do 16. Czas trwania jednego warsztatu to około 60 minut. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Zajęcia mogą być także tłumaczone na polski język migowy lub prowadzone po angielsku, jak i ukraińsku.

Zapisy

Zapisać się na zajęcia możecie wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: edu@labirynt.com. Po otrzymaniu wpłaty zostanie przesłana mailowo informacja dotycząca sposobu dołączenia do zajęć oraz link do spotkania. Udział w zajęciach jest odpłatny i wynosi 90 zł za całą grupa.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments