W Aqua Lublin, CSR Łabędzia i Strefie H20 ponownie zostaje otworzona strefa rekreacyjna. Od 1 lipca będziemy mogli korzystać między innymi z jacuzzi, jak i zjeżdżalni. Sprawdźcie, co się zmieni.

Aqua Lublin

Obecnie otwarty jest basen sportowy, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-20:00 i w weekendy w godz. 10:00-20:00. W związku z nałożonymi limitami, na stronie internetowej klienci mogą online sprawdzać liczbę dostępnych miejsc na basenie.

Od środy (1 lipca) zostanie otwarta część dużej rekreacji, czyli część z 9-metrową zjeżdżalnią rodzinną, jacuzzi, rwącą rzeką prowadzącą na zewnątrz kuli, 2 zjeżdżalnie rurowe o długości 76 i 116 metrów, jak i basen sportowy do nauki pływania. Ta część będzie czynna codziennie w godz. 10-22. W związku z trwającym remontem na części “małej” rekreacji wejście będzie odbywać się przez basen olimpijski.

W lipcu ruszą również zajęcia grupowe. Informacje o nich oraz grafiki dostępne będą wkrótce. W dalszym ciągu nieczynne pozostaje jednak saunarium.

CSR Łabędzia

Kompleks czynny będzie w wakacje codziennie w godz. 10-21:45. Czynne są wszystkie strefy, łącznie z basenem, częścią rekreacyjną i saunarium. Podobnie jak w przypadku AQUA, aktualny stan wolnych miejsc można śledzić na stronie internetowej pływalni.

H2O

Od 1 lipca otwarty będzie również basen H2O. Czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 14-21.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments