W niedzielę (14 lutego) możecie wziąć udział w Walentynkach dla Ninki. To wydarzenie charytatywne, w którym wezmą udział lubelscy artyści. Będzie to też okazja do tego, by wylicytować wyjątkowe przedmioty wystawione przez nich na aukcję.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9 na Facebooku Nineczka Kropeczka. Poprowadzi je aktorka Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru.

W evencie wezmą udział Anna Maria Sieklucka, Wojtek Cugowski, Natasza Urbańska Michał Kincel, Waldemar Wilkołek, Łukasz Jemioła, Rafał Cieszyński, Pawej Szwajgier, Piotr Tomala, Beata Stepaniuk-Kuśmierzak i Alżbeta Lenska.

Podczas wydarzenia będzie można licytować przedmioty, vouchery i usługi wystawione zarówno przez zaproszonych gości, jak i firmy czy osoby prywatne. Lista aukcji pojawi się w mediach społecznościowych wraz ze zdjęciami w poniedziałek (8 lutego).

Wylicytować możecie między innymi piłkę z autografem Jerzego Dudka, płytę z autografem od Kamila Bednarka, płyty z autografami od Wojtka Cugowskiego, vouchery i płyty od Kabaretu Ani Mru-Mru, treningi tenisa i golfa od Kabaretu Smile, niespodzianka od Beaty Kozidrak, koszulka z Mistrzostw Polski z podpisem od prezydenta Lublina, trofea i pamiątki sportowe drużyn związanych z Lublinem przekazane przez panią prezydent Beatę Stepaniuk-Kuśmierzak, vouchery do luksusowych hoteli, kamień z góry K2 przekazany przez szefa Polskiego Himalaizmu Zimowego – Piotra Tomalę, a także niespodzianki od artystów biorących udział w wydarzeniu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments