W czwartek (30 kwietnia) i w piątek (1 maja) możecie wziąć udział w warsztatach wokalnych z musicalu online z lubelską artystką Kają Mianowaną. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 16 i potrwają ponad 4 godziny.

Zajęcia są dla wszystkich, którzy interesują się musicalem i chcieliby śpiewać taki repertuar. Są również dla tych, którzy chcieliby zdawać na studia wokalno-aktorskie lub spędzić okres kwarantanny w aktywny sposób i udoskonalić swój warsztat.

Warsztaty składają się z dwóch części. Pierwsza, jest teoretyczna, podczas której uczestnicy dowiedzą się jak poprawnie oddychać i korzystać z pełni swoich możliwości wokalnych, jak ćwiczyć swój głos, aby osiągać efekty i jak pokonywać blokady techniczne oraz stres w swoim ciele. Dowiedzą się również jakie umiejętności są potrzebne, aby pracować na profesjonalnej scenie, na czym polega praca aktora musicalowego i jak dobrze przygotować się na casting do roli lub egzamin na kierunek wokalno-aktorski.

W części drugiej, praktycznej uczestnicy będą śpiewać wybrany przez siebie utwór, a instruktor da wskazówki co warto udoskonalić.

Warsztaty poprowadzi Kaja Mianowana, wokalistka i aktorka musicalowa. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz studiowała na Austriackim Uniwersytecie Muzycznym w Graz. Od 13 lat prowadzi aktywne życie artystyczne, grając główne role w musicalach. Znamy ją z występów między innymi w „Upiorze w Operze” w Teatrze Muzycznym ROMA.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 70 zł za 7 godzin (w tym część teoretyczna i część praktyczna), 100 zł za 7 godzin (w tym część teoretyczna i praktyczna oraz 30 minutowa lekcja otwarta). Można skorzystać również z opcji za 120 zł, w której skład wchodzi 7,5 godziny zajęć, w tym część teoretyczna i praktyczna oraz 30 minutowa indywidualna lekcja online, a także z pakietu za 150 zł, w którym masz zagwarantowane 7,5 godziny zajęć, w tym część teoretyczna i praktyczna, 30 minutowa lekcja indywidualna i 30 minutowa lekcja otwarta. Zniżkę na warsztaty mają słuchacze „Metra”.

Aby zapisać się na zajęcia należy napisać na fanpage Art Voice Studio i zarezerwować miejsce oraz opłacić zajęcia.

Fot. Ralph Meyer/ Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments