W naszym mieście nie brakuje imprez w klubach. Sprawdziliśmy, gdzie są najlepsze imprezy i co oferują kluby na piątek (22 lutego), sobotę (23 lutego) i niedzielę (24 lutego).

Helium Club (ul. Hempla 5)

Piątek (22 lutego):

W piątek organizatorzy zapraszają na imprezę odbywającą się pod hasłem: Hot In Here. Początek imprezy o godzinie 21. Gościem imprezy będzie Tomek Torres.

Na pierwszej sali zagra dla Was Matt House, Myros, Tomek Torres drums live act, a na trzeciej sali klubowej za DJ-ką usłyszycie Django i DJ Fine.

Do godziny 22 do klubu wejdziecie za darmo.

Sobota (23 lutego):

Sobota w klubie Helium to impreza pod nazwą The Great Saturday Party. W ten dzień, impreza również startuje o godzinie 21. Do 22 wstęp jest za darmo.

Tej nocy otwarte są trzy sale taneczne. Na pierwszej, za DJ-ką czekać na Was będą Matt House, DJ Fine i Georgina Tarasiuk, którzy poprowadzą dla Was imprezę w klimacie house. Na drugiej sali imprezę rozkręci Dj Myors zaś na trzeciej DJANGO i Mr Czekolada.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Rzut Beretem (Hempla 5)

Piątek (22 lutego):

W piątek w Rzucie możecie wziąć udział w imprezie pod hasłem: Piątek weekendu początek. Start o godzinie 21. Do 22 wejdziecie za darmo.

Tej nocy bawić będzie się mogli przy największych hitach ubiegłego stulecia, które zostaną zmiksowane ze współczesnymi przebojami.

O klimat imprezy zadba DJ Danny.

Sobota (23 lutego):

Sobota w klubie Rzut Beretem to impreza tematyczna „Szafa Gra”. Ta noc upłynie pod znakiem klasyków z lat 70., 80., 90. i 2000 oraz największych polskich hitów.

Początek o godzinie 21. Do 22 wejdziecie za darmo.

El Cubano (ul Hempla 5)

Piątek (22 lutego):

W piątek czeka na Was impreza pod nazwą: Viernes La Gozadera. To piątkowy cykl, podczas którego możecie się bawić przy największych hitach muzyki latino.

Początek imprezy o 21. Do godziny 22 wstęp bezpłatny.

Sobota (23 lutego):

Tej nocy czeka na Caribbean Noche Con Tango. To impreza podczas, której możecie nauczyć się jak tańczyć tango argentyńskie. Początek o 21.

Podczas wydarzenia odbędzie się pokaz w wykonaniu tancerzy Agaty Jargiłło i Pawła Gmura. Jak co tydzień animacje i naukę tańca poprowadzą tancerze z Studio Tańca Bonito Joanna Dąbska.

Do 22 wstęp free.

Klub Studencki Kazik (ul. Nadbystrzycka 40A)

Sobota (23 lutego):

Tradycyjnie, jak co sobotę w Kaziku czeka na Was karaoke. Maryla Rodowicz, Rihanna, Zenek Martyniuk i Sławomir – ci artyści na pewno przewiną się przez muzyczną top listę.

Karaoke rozpocznie się o godzinie 20.

Wstęp wolny.

Klub 30 (ul. Jasna 7)

Piątek (22 lutego):

W piątek w klubie 30 odbędzie się impreza pod batutą zespołu Band30+, który zagra największe, światowe przeboje z lat 70. i 80.

Później imprezę przejmie Alan White.

Początek o godzinie 21. Do 23 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Sobota (23 lutego):

W sobotę natomiast odbędzie się Lady Carnival. To impreza, podczas której odbędzie się pokaz mody w kreacjach Larysy Rabińskiej. Pokaz mody zorganizowano we współpracy z Larol Design.

Na scenie zaprezentuje się również Rock & Seller Band. Później imprezę poprowadzi Alan White i Slimynoise z Bartkiem Pawlusem na perkusji.

Początek o 21. Do 22 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Silence Club (ul. Radziszewskiego 8)

Piątek (22 lutego):

„Bal u Królowej Kucy” – to hasło piątkowej imprezy w klubie Silence. Start o godzinie 21.

Tej nocy Silence odwiedzi zaproszony gość. Podczas imprezy będziecie mieć okazję spotkać się ze Stiflerem, jednym z uczestników Warsaw Shore.

Osoby z listy Facebooka do klubu wchodzą całą noc za darmo.

Sobota (23 lutego):

W sobotę w klubie Silence ponownie zagości Polskie Wesele. Tym razem towarzyszyć mu będzie gość specjalny – Adam Kraśko. Znacie go między innymi z serialu „Rolnik Szuka Żony”.

Impreza, chodź klubowa, odzwierciedla prawdziwe wesele. Jest tort, szampan, szwedzki stół i para młoda. To wszystko odbędzie się pod przewodnictwem DJ Młodziaka.

Osoby z listy Facebooka do godziny 22 do klubu wejdą za darmo.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości

Klub Towarzyski (ul. Krakowskie Przedmieście 32)

Piątek (22 lutego):

„Tańcz, nie żałuj podłogi” – to hasło piątkowej imprezy. Początek o godzinie 21.

Tej nocy gościć będzie przede wszystkim polska muzyka taneczna.

Przez całą noc za wstęp na tę imprezę zapłacicie 10 złotych.

Sobota (23 lutego):

W sobotę impreza upłynie pod nazwą – trzeźwość boli bardziej niż kac. Początek o godzinie 21.

Tej nocy czekają na Was specjalnie promocje na barze.

Przez całą noc za wstęp na tę imprezę zapłacicie 10 złotych.

Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19)

Piątek (22 lutego):

Podczas piątkowej imprezy wystąpi Gooral, czyli jedna z większych gwiazd Ethno Electro. Początek koncertu o godzinie 20.

Gooral, właściwie Mateusz Górny pochodzi z Bielska Białej. Swojej publiczności dał się poznać publiczności jako DJ i producent muzyczny. Muzyka, jaką tworzy Gooral to, najprościej mówiąc, mieszanka electro z rodzimym góralskim folkiem.

Bilety na koncert znajdziecie w cenach 30 złotych.

Sobota (23 lutego):

W tym klubie, sobota również będzie koncertowa. Tego dnia wystąpi raper Włodi. Początek koncertu o godzinie 20.

Włodi to właściwie Paweł Włodkowski. Jest polskim raperem, producentem, a także przedsiębiorcą. Jest on zaliczany między innymi do prekursorów nurtu ulicznego rapu w Polsce. Znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym Molesta Ewenement, którego był współzałożycielem.

Bilety na koncert znajdziecie w cenach 30 złotych (I pula), 35 złotych (II pula), 40 złotych (pula III) i 100 złotych (bilet vip). Bilet vip zapewnia: Wcześniejsze wejście do klubu, pamiątkowy koncertowy plakat z autografem artysty i specjalny t-shirt koncertowy.

Koncert nie ma ograniczeń wiekowych. Osoby, które ukończyły szesnasty rok życia muszą mieć przy sobie pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby, które nie ukończyły 16 lat wstęp tylko z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Osoby z listy Facebooka do godziny 23 wchodzą za darmo.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Paragraf 14 (Langiewicza 12)

Piątek (22 lutego):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Paragrafie. Start o godzinie 20.

Jak na każdym karaoke nie zabraknie polskich jak i światowych hitów muzycznych. „Jolka, Jolka”, „Cykady na Cykladach”, „Miłość w Zakopanym” czy „Przez twe oczy zielone” – to tylko niektóre z nich jakie będziecie mieć okazję wspólnie zaśpiewać.

Wstęp jest bezpłatny.

Shot bar U-Boot (Krakowskie Przedmieście 40)

Piątek (22 lutego):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Shot bar U-Boot. Start o godzinie 20:30.

Na uczestników karaoke czekają największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki. Każdy może wybrać swój własny utwór jaki chce zaśpiewać. W tym miejscu karaoke prowadzą sami uczestnicy wydarzenia.

Wstęp bezpłatny.

Klub Noc (Krakowskie Przedmieście 40)

Piątek ( 22 lutego):

„Tusovka – czyli melanż po rusku” – to hasło piątkowej imprezy. Początek o godzinie 21.

Tej nocy usłyszycie największe rosyjskie hity muzyczne. Zagrają je dla Was: Feduk, Allj, Pharaoh, Max Kozh, Grebz, Okean Elzy i Boombox.

Za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Sobota (23 lutego):

W sobotę na Nocnej scenie możecie uczestniczyć w Yellow Party. Początek o godzinie 21.

Impreza odbędzie się pod przewodnictwem DJ Bruno i DJ Warsona.

Czekają na Was specjalne promocje przy barze.

Wstęp 10 złotych.

Klub Graffiti ( al. Józefa Piłsudskiego 13)

Piątek (22 lutego):

W piątek w Graffiti zagrają dla Was Dwa Sławy. Początek koncertu o godzinie 20.

Dwa Sławy to polski hip-hopowy duet muzyczny założony w 2006 w Łodzi przez Jarosława „Astka” Steciuka, członka zespołu UstinsTrumentaliX, i Radosława „Rado Radosnego” Średzińskiego, członka zespołu Uśpione Miasto. Zespół zadebiutował nielegalem Dla sławy w 2007 roku, który ukazał się nakładem niewielkiej oficyny 16 Wersów.

Bilety możecie nabyć w cenach 30 złotych (I pula) i 40 złotych (w dniu koncertu).

Sobota (23 lutego):

W sobotę możecie wziąć udział w imprezie pod hasłem: Do diabła z Wami. Początek o godzinie 19.

Tej nocy odbędą się trzy koncerty. Wystąpi zespół In Twilight’s Embrace wykonujący heavy metal, zespół Truchło Strzygi wykonujący black metal i punk oraz zespół UR obracający się w klimatach black, thrash i doom metal.

Bilety dostępne są w cenach 40 i 50 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments