Będą seanse w Kinie Bajka, wymiana roślin i jarmark na Lubartowskiej – weekend w Lublinie upłynie pod znakiem atrakcji. Sprawdźcie na co warto się wybrać i co zobaczyć.

Poławiacze Pereł

W piątek (26 lutego) ponownie wystąpią Poławiacze Pereł. Wydarzenie rozpocznie się na Facebooku grupy o godzinie 21.

Bezpłatną transmisję znajdziecie tutaj

Kino Bajka

Kino Bajka zaprasza na liczne seanse filmowe. Bilety dostaniecie w kasie kina.

Repertuar

Piątek (26 lutego)

Sala niebieska

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby, godz. 10:30 i godz. 12:00

Palm Spring, godz. 16:45

Ściana Cieni, godz. 18:30

Zabij to i wyjedź z tego miasta, godz. 20:30

Sala czerwona

Filonek Bezogonek, godz. 10:00

Obiecująca. Młoda. Kobieta., godz. 15:45 i 18:00

Sobota (27 lutego)

Klub Filmowy Seniora: Palm Springs, godz. 11:45 (bilet: 15 zł)

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby, godz. 13:30 i 15:15

Palm Spring, godz. 16:45

Ściana Cieni, godz. 18:30

Sala czerwona

Filmowy Klub Seniora: Obiecująca. Młoda. Kobieta., godz. 12:00

Filonek Bezogonek, godz. 14:15

Obiecująca. Młoda. Kobieta., godz. 15:45 i 20:15

Niedziela (28 lutego)

Sala niebieska

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby, godz. 13:45 i 15:15

Palm Spring, godz. 16:45

Ściana Cieni, godz. 18:30

Zabij to i wyjedź z tego miasta, godz. 20:30

Sala czerwona

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica, godz. 12:45

Filonek Bezogonek, godz. 14:30

Obiecująca. Młoda. Kobieta., godz. 15:45 i 18:00

Jarmark na Lubartowskiej

W każdą sobotę lutego w godzinach 7.30-13.00 na hali przy ul. Lubartowskiej 77 odbywa się Jarmark Lubelski. Jarmark to wydarzenie, które skupia lokalnych rolników i producentów żywności, którzy sprzedają swoje ekologiczne produkty. Jarmark Lubelski skupia społeczność ponad 60 wystawców, w tym rolników i rękodzielników.

Wystawa „KILARIF”. Sebastian Smit

W Galerii Wystaw Czasowych na poziomie -1 w CSK możecie zobaczyć wystawę „KILARIF”. Sebastian Smit. Wystawa pozostanie z nami do 7 marca.

KILARIF to wystawa typu site-specific, instalacja fotograficzno-multimedialna inspirowana twórczością Paula Celana, próba doświadczenia i transformacji poezji na obraz. Prezentowane prace to relacja pomiędzy słowem pisanym, a miejscem i przedmiotami w nim zgromadzonymi.

Jubileuszowa wystawa

„Był, będzie, jest, Motor RKS!”. Okrzyk ten znają wszyscy kibice lubelskiego klubu. Historii Motoru Lublin poświęcona jest wystawa w Galerii Ratusz „Siedemdziesięciolatek z przyszłością”. Okazją do jej zorganizowania był ubiegłoroczny Jubileusz 70-lecia sekcji piłkarskiej Motor Lublin.

Wystawę można oglądać do 26 lutego. Ze względu na stan epidemii dostępna jest dla zwiedzających po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu. Zgłoszenia można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 pod numerem telefonu: 81 466 19 15.

Lubelska wymiana roślin

W sobotę (27 lutego) w Centrum Ogrodniczym “Lawenda – Rośliny i wiele więcej” odbędzie się IV edycja lubelskiej wymiany roślin. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.

Wymiana odbędzie się zgodnie z zasadami i obostrzeniami sanitarnymi. Każda osoba będzie miała obowiązek noszenia maseczki, dezynfekcji rąk i zachowania odległości. W pomieszczeniach, w których odbywać się będzie wymiana będą obowiązywać limity osób. Wydarzenie potrwa do godziny 15.

Lubelska Giełda Staroci

W niedzielę (28 lutego) na placu Zamkowym i ul. Kowalskiej odbędzie się kolejna edycja Lubelskiej Giełdy Staroci. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 7.

Na giełdzie będzie można nabyć zabytkowe meble, monety, biżuterię, a także oryginalne lampy i dywany. Wstęp wolny.

Morsy oddadzą krew

W niedzielę (28 lutego) nad Zalewem Zemborzyckim przy tamie lubelskie morsy oddadzą krew. Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i rozpocznie się o godzinie 10.

To już tradycja, że morsy zrzeszone w Lubelskim Klubie Morsa włączają się w pomoc potrzebującym. Tym razem, przy tamie zalewu stanie krwiobus, w którym wszyscy miłośnicy lodowatych kąpieli od godziny 10 do 14 będą mogli oddać krew.

Nina’s Cup

W niedzielę (28 lutego) w Hali MOSiR odbędzie się trzygodzinne, charytatywne wydarzenie, podczas którego znani i lubiani sportowcy wraz z artystami zmierzą się w 4 sportowych konkurencjach. Ninka’s Cup to wydarzenie, które ma pomóc w uzbieraniu pieniędzy na najdroższy lek świata i rozpocznie się o godzinie 16.

Ninka’s Cup poprowadzi Wojciech Lembrych. Widowisko dopełni studio, w którym komentować poczynania uczestników będzie Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik. Dodatkowo czas umilą wywiady z uczestnikami wydarzenia.Obecność na wydarzeniu potwierdził już między innymi pięściarz Marcin Najman, sportowiec Daniel Jeleniewski i aktor Rafał Cieszyński.

Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, ale można w nim wziąć udział poprzez specjalnie przygotowaną transmisję na żywo. Widzom zostaną przedstawione zupełnie nowe aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony zostanie w całości na leczenie Niny Słupskiej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments