Już 16 marca o godzinie 20 wielcy stund-uperzy znów zawitają do Lublina. Tym razem w naszym mieście w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego będziemy gościć komików, którzy zaprezentują nowy materiał „8 grzechów głównych” w ramach Wielkiej Trasy Stand-up Polska.

Stand-up Polska zbiera najbardziej rozpoznawalnych komików polskiej sceny komediowej, którzy postanowili wyruszyć we wspólną trasę już po raz ósmy. Z tej okazji organizatorzy zmienili klasyczny plan show i zamienili je w trasę tematyczną.

Całkiem nowy program złożony ze specjalnie przygotowanych premierowych hitów zaprezentuje ośmiu popularnych stand-uperów. Każdy z nich przedstawi materiał odpowiadający jednemu z ośmiu grzechów głównych. – Tradycyjne siedem może już nie wystarczyć przy okropnościach dzisiejszego świata – jak sami zaznaczają.

Sebastian Rejent, komik od lat poszukujący żartu idealnego, reprezentuje zazdrość. Maciek Adamczyk, wiecznie szperający w ludzkich wadach i absurdach przybliży nam grzech pychy.

Cezary Jurkiewicz wywali swoją brudną duszę na lewą stronę skupiając się na obżarstwie.

Piotrek Szumowski zaprezentuje jeden z grzechów najbliższy jego sercu – lenistwo. Przecież wystąpił tylko w trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, a swoje występy przedstawił jedynie w trzech językach. Bartek Walos – leniwy, ale zdolny, powie nam co to znaczy chciwość.

Karol Kopiec w swoich programach używa abstrakcji, odniesień i skojarzeń. To on reprezentować będzie nieczystość. Antoni Syrek-Dąbrowski w swoim życiu przeżył wiele. Tylko on tak dobrze przekaże prawdę o gniewie.

Wojtek Fiedorczuk znany z absurdu i prowokacji okraszonej wariactwem, przygotuje dla nas coś specjalnego. Znany z kontrowersyjnych stand-upów, bez grama kontrowersyjnego słowa komik przygotował dla nas grzech niespodziankę.

Na czele grupy Stand-up Polska stanie Michał Kępa wcielając się w rolę diabolicznego prowadzącego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments