Wokalistka Ala Tracz nagrała piosenkę z krakowskim chórem

0
466

„Baw się baw” to piosenka, którą wykonała lubelska artystka Ala Tracz z Krakowskim Chórem Dziecięcym. To również singiel promujący płytę „Zatrzymany świat”, której premiera odbyła się w sobotę (20 marca).

Utwór miał swoją premierę w ubiegłym tygodniu. – Pomysł na współpracę z Krakowskim Chórem Dziecięcym wypłynął od Mateusza Hrynkiewicza, który zaprosił Alę i Olę do nagrania piosenek na płytę. Oczywiście dziewczyny bardzo chętnie przyjęły zaproszenie – mówi Anna Tracz, mama Ali i Oli Tracz.

Nagranie w czasie pandemii nie było łatwą sprawą. – Wszystko musiało odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych, każdy nagrywał w innym czasie, mieliśmy wyznaczony dzień i godzinę nagrania tak by było bezpiecznie, niestety nie mogliśmy się spotkać podczas nagrań. Nie mogłyśmy się też osobiście spotkać z Chórem i poznać się ale mamy nadzieję, że jeszcze będzie taka okazja – przyznaje Ala Tracz.

Piosenki na nowej płycie opowiadają o wartościach ważnych dla każdego człowieka, szczególnie istotnych w trudnych chwilach. – Na płycie znalazły się różne piosenki, i takie które są bardziej bliższe dzieciom, ale też takie, które przypadną do gustu starszym słuchaczom. Piosenki poruszają wiele ważnych w naszym życiu spraw, mówią też o uczuciach i emocjach. Już nie możemy się doczekać, kiedy usłyszymy efekt ciężkiej pracy tak wielu osób – dodaje Ala.

Młoda wokalistka zdradza również swoje muzyczne plany na nadchodzące tygodnie. – W najbliższym czasie będzie można zobaczyć mój występ na Koncercie Wielkanocnym w TVP oraz w programie “Jaka to melodia” – podkreśla.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments