Wokalistka z Lubelszczyzny zadebiutowała u boku Mafii i Majki Jeżowskiej

0
1019

Martyna Zwolak ma 12 lat, pochodzi z Chrzanowa i uczy się w Janowskim Ośrodku Kultury. Na swoim koncie ma debiutancki singiel „Pozytywna”, występy na imprezach kulturowych w Lublinie oraz koncerty w chórku zespołu Mafia i Majki Jeżowskiej.

„Pozytywna” powstała w 2018 roku. – Tekst napisała Agnieszka Wiechnik, a muzykę Łukasz Stępniewicz, czyli gitarzysta oraz producent Majki Jeżowskiej – zaznacza Martyna Zwolak.

Singiel opowiada między innymi o tym, by walczyć o swoje marzenia i mimo trudności się nie poddawać. – W singlu chciałam przekazać to, że trzeba mieć pozytywne nastawienie do życia, być uśmiechniętym i walczyć o marzenia – wyjaśnia młoda artystka. – Chciałam przekazać innym ludziom, że trzeba być zawsze pełnym pozytywnej energii, bo to pozytywne nastawienie do życia pozwala osiągnąć sukces – podkreśla Martyna.

Mimo młodego wieku wokalistka zadebiutowała już u boku Majki Jeżowskiej i zespołu Mafia śpiewając w chórkach z tymi zespołami. – Koncert z nimi to super przygoda. Bardzo się cieszę, że mogłam z nimi wystąpić. To dla mnie wielkie wyróżnienie – zaznacza.

Obecnie artystka przygotowuje się do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia”, który skierowany jest właśnie do tych najmłodszych solistów, którzy chcą zaprezentować się przed profesjonalnym jury. Pod okiem swojej trenerki wokalnej nagrała piosenkę „Buty, buty, buty” z repertuaru Jeżowskiej, bo aby wziąć udział w konkursie należy wysłać jej demo.

– Martyna jest bardzo zdolna. Myślę, że następny The Voice Kids to jej czas – zaznacza Agnieszka Wiechnik, trenerka wokalna Martyny.

Utwór „Buty, buty, buty” możecie usłyszeć tutaj

Fot. Materiały artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments