Warsztaty Kultury w Lublinie po raz kolejny szukają wolontariuszy do pomocy przy organizacji największych letnich festiwali w mieście. Tym razem na wsparcie czekają Carnaval Sztukmistrzów i Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński.

Carnaval Sztukmistrzów (28–31 lipca)

Na ostatni weekend lipca artyści Carnavalu, przybędą do Lublina, by wspólnie świętować i prezentować swoje umiejętności. Przywiozą ze sobą wrodzoną radość i pogodę ducha, a nam przyda się pokaźna grupa wolontariuszy, którzy będą potrafili to radosne rozbrykanie trochę okiełznać.

Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński (19–21 sierpnia)

Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński po raz kolejnych zaprezentuje najpiękniejsze obszary rzemiosła i sztuki tradycyjnej, o które trzeba zadbać, aby świat o nich nie zapomniał. Jeśli ten temat jest ci bliski, interesujesz się tradycją lub kulturą, to znaczy, że ten wolontariat jest dla Ciebie.

Warsztaty Kultury w Lublinie oferują kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu i zaświadczenia. Bycie wolontariuszem to przede wszystkim bycie częścią wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Carnaval Sztukmistrzów

Wolontariuszami mogą zostać osoby powyżej 13 roku życia. Rekrutacja trwa od 21 czerwca do 5 lipca. Od 11 do 26 lipca potrwają spotkania i szkolenia (czas trwania spotkań to około 2/3 godz.). Od 26 lipca do 1 sierpnia wymagane jest największe zaangażowanie wolontariuszy w przygotowanie wydarzenia.

Zapisy na wolontariat są tutaj

Re:tradycja – Jarmark Jagielloński

Wolontariuszami mogą zostać osoby powyżej 13 roku życia. Rekrutacja trwa od 21 czerwca do 26 lipca. Od 2 do 18 sierpnia trwać będą spotkania i szkolenia. Od 18 do 22 sierpnia wymagane jest największe zaangażowanie w przygotowanie wydarzenia.

Zapisy są prowadzone przez formularz online dostępny tutaj 

Fot. Natalia Ogłoszka/materiały prasowe WK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments