Wybraliście najsympatyczniejszą parę. Karolina i Mateusz wygrali nasz konkurs

0
567

Karolina Klimiuk i Mateusz Grabowski głosami internautów zwyciężyli w naszym konkursie na najsympatyczniejszą lubelską parę. Nagrodą dla nich jest organizacja (tj. usługi doradcze, pomoc merytoryczna) i koordynacja ślubu oraz przyjęcia weselnego, ufundowana przez partnera konkursu, firmę EverForever z Lublina.

Na nasz konkurs dla par z województwa lubelskiego wpłynęło wiele zgłoszeń. Wybraliśmy 15 par, na które przez ponad dwa tygodnie można było głosować. Najwięcej głosów internautów otrzymali Karolina Klimiuk i Mateusz Grabowski (na zdjęciu).

„Ciężko opisać swój związek w kilku zdaniach, zwłaszcza kiedy jest tak nieprzewidywalny jak nasz. To co tworzymy we dwoje to coś magicznego, a zarazem dziwnego i czasem niezrozumiałego dla reszty. Nasza miłość jest burzliwa, w jednej chwili świeci słońce, a za chwilę pada deszcz i wieje wiatr. Tworzymy jedność, ale nie jak dwie „połówki jabłka”. Jesteśmy jak dwie skrajności, jak ogień i woda, czerń i biel, jak plus i minus… I choć tak bardzo się różnimy, to jedno bez drugiego nie może istnieć” – napisali w swoim zgłoszeniu.

Nagrodą dla nich jest organizacja (tj. usługi doradcze, pomoc merytoryczna) i koordynacja ślubu oraz przyjęcia weselnego, o którą zadba firma EverForever z Lublina, partner konkursu, świadcząca usługi profesjonalnego doradztwa ślubnego.

Ale to nie jedyne nagrody w naszym konkursie. Drugie miejsce głosami internautów zdobyli Karolina Radzikowska i Łukasz Więsek. Nagrodą dla nich jest usługa koordynacji ślubu i przyjęcia weselnego.

Trzecie miejsce zajęli Aleksandra Płaza i Kamil Tylus. Nagrodą dla nich jest możliwość konsultacji z profesjonalną wedding plannerką.

Wszystkie usługi świadczone są przez firmę EverForever z Lublina, partnera konkursu, która świadczy usługi profesjonalnego doradztwa ślubnego.

Partner konkursu

EverForever

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments