Zaczytany Szlak zawitał do Lublina. Oryginalne, bajecznie kolorowe ławki w kształcie otwartych ksiąg, można zobaczyć w SKENDE Shopping. Centrum handlowe wspólnie z fundacją Zaczytani.org chce w ten sposób promować czytelnictwo. Oprócz wystawy, odbędzie się także akcja #siedzeiczytam, w ramach której SKENDE Shopping obdaruje książkami czytających.

– Mamy nadzieje, że wystawa stanie się inspiracją, pretekstem do tego, aby otworzyć książkę i oddać się lekturze. Dodatkowo, każdy kto w najbliższy poniedziałek (17 września) pokaże nam jak czyta na jednej z tych niezwykłych ławek, będzie mógł bezpłatnie odebrać wybrany tytuł z naszej księgarni – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

Zasady akcji #siedzeiczytam są proste. Aby wziąć w niej udział, wystarczy 17 września zabrać ze sobą ulubioną książkę do SKENDE Shopping, zrobić z nią zdjęcie na dowolnej Zaczytanej Ławce i opublikować je w komentarzu pod specjalnym postem na profilu SKENDE na Facebooku. Akcja trwa od godziny 10:00 do 21:00. Każde zdjęcie zostanie nagrodzone jedną książką o wartości do 40 zł, którą uczestnik będzie mógł wybrać w księgarni Świat Książki (jeden uczestnik może zrobić jedno zdjęcie).

Zaczytane Ławki będzie można oglądać w SKENDE Shopping do końca września. Każda z nich opowiada indywidualną historię i przypomina o tym, jak ważna jest kultura i sztuka w codziennym życiu.

Fot. Skende Shopping
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments