Martyna Sabak, Wojtek Gadaszewski, Kuba Stasikowski, Arek Borzęcki, Piotr Karczewski oraz Grzegorz Matczuk – to oni tworzą zespół B6, który w najbliższym czasie chce spełnić swoje marzenie, jakim jest wydanie Epki i nagranie teledysku. Choć pierwsze, studyjne nagrania już za nimi, członkowie B6 marzą żeby wydać ją w wersji albumu. Premierę planują na wrzesień tego roku.

– Potrzebujemy Waszej pomocy w wydaniu naszej debiutanckiej Epki. Jest to dla nas bardzo ważny etap, ponieważ dzięki zrealizowaniu tego projektu będziemy mogli dotrzeć do większej grupy słuchaczy, a po koncercie będziecie mogli nas zabrać ze sobą do domu – mówi Martyna Sabak, liderka i wokalistka zespołu B6

Zespół B6 powstał w 2017 roku w Lublinie. Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych. Zadebiutowali podczas Ogólnopolskiego Przeglądu „Krótkie Spięcie” w Siedlcach zdobywając pierwsze miejsce. To jednak nie jedyna nagroda, jaka jest na ich koncie. Zostali wyróżnieni również na wielu festiwalach oraz konkursach odbywających się w kraju.

Pierwszy etap już udało im się zrealizować, a składały się na nagrania, miks oraz mastering. Przed nimi jeszcze drugi – wydanie Epki oraz nagranie teledysku. Wspomóc zespół możecie wchodząc na stronę internetową Zrzutka.pl i wpłacając dowolną kwotę. Obecnie, do spełnienia swojego marzenia potrzebują jeszcze około dwóch tysięcy złotych.

Fot. Rafał Rudzki/ Materiały zespołu

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments