W weekend (14 i 15 lipca) na placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur rozpocznie się kolejny w ostatnich tygodniach zlot foodtrucków „Żarcie na kółkach”. Będzie wyborna kawa, sycący ramen i hot-dogi w niecodziennych wydaniach.

Zloty foodtrucków od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Każdemu z nich towarzyszą tłumy łasuchów, którzy ustawiają się w długich kolejkach po belgijskie frytki, fantazyjnie komponowane zapiekanki albo tradycyjne burgery. Ma być szybko, smacznie i w przystępnej cenie, bo na tym opiera się mobilna gastronomia, której początki sięgają 1866 roku.

14 i 15 czerwca najlepsi kucharze i bariści z całej Polski zajadą swoimi foodtruckami na plac Teatralny przy Centrum Spotkania Kultur. Będziecie mogli spróbować dań kuchni koreańskiej, tajlandzkiej, meksykańskiej i amerykańskiej. A w strefie chill napijecie się zimnego cydru.

Wśród wystawców pojawią się: Gruba Szycha z burgerami, Kołacze u Krętaczy, Organic Coffe, Love and Ice ze słodkościami i kawą, MamCię ZjemCię z hot-dogami, Shinobi Ramen ze smakami azjatyckimi, Donuts Mini Pączki, ZKuryczyZByka i wiele innych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments