Sprawdź w jakich godzinach odbywają się msze święte w Lublinie. Poniżej przedstawiamy spis parafii z podziałem na dzielnice. Rozpiska obejmuje nabożeństwa odprawiane w niedziele, święta oraz dni powszednie.

Abramowice

  • św. Judy Tadeusza; ul. Abramowicka 2
    niedziela: 7.15; 8.30; 10.00; 11.30; 14.30; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 14.30; 18.00

Bronowice

  • św. Maksymiliana; ul. Droga Męczenników Majdanka 27
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Świętego Krzyża; ul. Pogodna 7
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 13.15; 17.00;
    w lipcu i sierpniu: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.30
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 18.00

Czechów Południowy

  • Dobrego Pasterza (Sercanie); ul. Radzyńska 3
    niedziela: 7.30; 9.30; 11.00; 12.30; 17.00; 19.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • NMP Nieustającej Pomocy; ul. Milenijna 7
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • św. Jadwigi Królowej; ul. Koncertowa 15
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 7.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18.00

Czechów Północny

  • św. Andrzeja Boboli; ul. Paderewskiego 20
    niedziela: 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 17.00
    dzień powszedni: 7.30; 18.00

Czuby Południowe

  • Matki Bożej Różańcowej; ul. Bursztynowa 20
    niedziela: 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 16.30; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Dziesiąta

  • Matki Bożej Fatimskiej; ul. Tuwima 5
    niedziela: 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Najświętszego Serca Jezusowego; ul. Kunickiego 128
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 16.00; 18.00
    dzień powszedni: 6.30; 7.00; 7.30 (w adwencie); 18.00;

Felin

  • Trójcy Przenajświętszej; ul. W. Jagiełły 7
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Głusk

  • św. Jakuba Większego Apostoła (Głusk); ul. Głuska 145
    niedziela: 7.30; 9.30; 11.30; 17.00-okres zimowy/18.00-okres letni
    dzień powszedni: 7.30; 17.00-okres zimowy/18.00-okres letni

Kalinowszczyzna

  • Matki Bożej Wspomożenia Wiernych (Salezjanie); ul. Kalinowszczyzna 3
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00; 20.00
    dzień powszedni: 6.00; 7.00; 18.00
  • św. Agnieszki; ul. Kalinowszczyzna 62
    niedziela: 7.00; 9.00; 11.00; 13.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 18.00
  • Najświętszego Zbawiciela (cmentarz przy ul. Unickiej)
    niedziela: 9.30; 11.00
    dzień powszedni: 7.00

Konstantynów

  • Trójcy Świętej; ul. Nałęczowska 94
    niedziela: 8.00; 10.00; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Ponikwoda

  • Chrystusa Króla, ul. Ponikwoda 32
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Niepokalanego Poczęcia NMP (Marianie); ul. Bazylianówka 85
    niedziela: 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 19.30 (w lipcu i sierpniu)
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • św. Antoniego Padewskiego; ul. Kasztanowa 1
    niedziela: 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 18.00
  • Chrystusa Króla, ul. Ponikwoda 32
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Rury

  • bł. Piotra Jerzego Frassatiego; ul. Skierki 12
    niedziela: 8.00; 9.30; 11.00, 18.00;
    I niedziela m-ca msza św. dla Rodziny Różańcowej: 15.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00;
    w adwencie roraty: 6.00
  • Przemienienia Pańskiego; ul. Nadbystrzycka 40
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 12.45 (z wyjątkiem wakacji), 17.30 (z wyjątkiem wakacji, Nowego Roku, Wielkanocy, Bożego Ciała, Wszystkich Świętych i Bożego Narodzenia); 19.00
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 18.00;
    I piątek m-ca: 16.30; środa w roku akademickim: 19.30
  • św. Józefa; ul. Filaretów 7
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 17.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia), 19.00 (w sobotę i w niedzielę)
    dzień powszedni: 7.00; 7.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia oraz adwentu)); 8.00; 18.00

Sławin

  • św. Stanisława BM; ul. Zbożowa 75
    niedziela: 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00; Snopków: 10.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • św. Brata Alberta Chmielowskiego (Bernardyni); ul. Willowa 15
    niedziela: 7.00; 9.00; 11.00; 13.00; 18.00; 20.00 (w lipcu i sierpniu)
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Sławinek

  • Wieczerzy Pańskiej (Pallotyni); Al. Warszawska 31
    niedziela: 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 16.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18.00; 20.30 (w lipcu i sierpniu)
    dzień powszedni: 6.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 7.30; 18.00;
    środa: 20.00; piątek: 15.00, 11.00, 18.00;
    I niedziela m-ca msza św. dla Rodziny Różańcowej: 15.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00;
    w adwencie roraty: 6.00

Stare Miasto

  • św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty (katedra); ul. Królewska 10
    niedziela: 6.00; 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 17.00; 19.00
    dzień powszedni: 6.30 (adwent 6.15), 7.00; 7.30; 8.00; 8.30; 9.00; 19:00;
    w lipcu i sierpniu: 7.00; 7.30; 8.00; 9.00 (w piątki i soboty); 19.00
  • św. Stanisława BM (Bazylika Relikwii Drzewa Krzyża Świętego; Dominikanie); ul. Złota 9
    niedziela: 6.30; 8.00; 9.00; 10.30; 12.00; 16.00; 18.00; 19.30 (20.00 lato)
    dzień powszedni: 6.30; 8.00; 12.00; 18.00; piątek dodatkowo: 9.00
  • św. Piotra Apostoła (Jezuici); ul. Królewska 9
    niedziela: 8.00 (z wyjątkiem wakacji); 9.30; 11.00; 12.30; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 15.00; 18.00
  • św. Wojciecha BM; ul. Podwale 15
    niedziela: 9.00; 11.30
    dzień powszedni: 7.00

Śródmieście

  • Nawrócenia św. Pawła; ul. Bernardyńska 5
    niedziela: 7.00; 8.30, 10.00; 11.30; 13.00; 16.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18:30
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 18.30;
    wtorek: 10.00 ? msza św. wotywna o św. Antonim
  • św. Mikołaja; ul. Ks. M. Słowikowskiego 1
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Niepokalanego Poczęcia NMP (ul. Staszica); ul. Staszica 16a
    niedziela: 7.15; 9.00 ? ryt trydencki; 11.30; 16.00 ? w jęz. angielskim; 19.00
    dzień powszedni: 7.30; 19.00
  • św. Eliasza Proroka (Karmelici); ul. Biernackiego 9A
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 12.00; 16.00
    dzień powszedni: 7.00; 17.00
  • św. Jozafata; ul. Zielona 3
    niedziela: 8.30; 11.30; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 15.00; 18.00
  • św. Józefa Oblubieńca NMP (Karmelici Bosi); ul. Świętoduska 14
    niedziela: 7.30; 9.30; 11.00; 12.30; 18.00
    dzień powszedni: 6.30; 7.15; 11.30; 18.00
  • św. Piotra i Pawła (Kapucyni); ul. Krakowskie Przedmieście 42
    niedziela: 6.00; 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 19.00; 21.00 (w lipcu i sierpniu)
    dzień powszedni: 6.00; 6.30 (6.20 w adwencie); 7.15; 8.00; 9.00; 15.30; 19.00
  • Świętego Ducha; ul. Krakowskie Przedmieście 1
    niedziela: 7.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 9.00; 10.30; 12.00; 13.00; 17.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 19.30
    dzień powszedni: 7.00; 12.00; 17.00
  • Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej (pobrygidkowski); ul. Narutowicza 6
    niedziela: 7.00; 8.00; 9.30; 11.00; 12.00; 13.15; 16.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 11.00; 18.00;
    czwartek: 8.00 ? msza św. wotywna do św. Judy Tadeusza (zbiorowa)
  • Wszystkich Świętych (cmentarz przy ul. Lipowej)
    niedziela: 9.00; 10.30; 12.00
    dzień powszedni: 7.00

Tatary

  • Matki Bożej Królowej Polski; ul. Gospodarcza 7
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 16.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Węglin Południowy

  • Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka (Kapucyni; Poczekajka); Al. Kraśnicka 76
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 16.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18.00; 19.30
    (w lipcu i sierpniu)
    dzień powszedni: 6.30; 7.15; 8.00; 18.00
  • św. Urszuli Ledóchowskiej; ul. Roztocze 1
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30 (z wyjątkiem: lipiec-sierpień); 12.00; 18.00; 19.30
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • św. Wojciecha BM; ul. Kaczeńcowa 7
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 16.30; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Świętej Rodziny; Al. Jana Pawła II 11
    niedziela: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 16.30 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 7.30; 18.00

Wieniawa

  • bł. Biskupa Władysława Gorala; ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 28b
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 16.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia); 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Niepokalanego Poczęcia NMP (garnizonowy); Al. Racławickie 20
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Świętego Krzyża (Akademicki-KUL); ul. I. Radziszewskiego 7
    niedziela: 8.00; 9.30 (z wyjątkiem od lipca do września); 11.00; 12.30; 17.00 (z wyjątkiem od lipca do września); 19.00; 20.30
    dzień powszedni: 7.00; 8.00; 12.30 (z wyjątkiem od lipca do września); 19.00;
    w adwencie roraty: 6.30

Wrotków

  • bł. Jana Pawła II; ul. Bpa Mariana Fulmana 9
    niedziela: 7.30; 9.00; 11.00; 12.30; 18.00 (za wyjątkiem lipca i sierpnia); 19.00 (w lipcu i sierpniu)
    dzień powszedni: 7.00; 18.00
  • Miłosierdzia Bożego; ul. Nałkowskich 80B
    niedziela: 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00;
    w lipcu i sierpniu: 8.00; 10.00; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 7.00; 18.00

Za Cukrownią

  • św. Michała Archanioła; ul. Fabryczna 19
    niedziela: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00
    dzień powszedni: 7.00, 8.00, 18.00
  • św. Teresy od Dzieciątka Jezus; ul. Krochmalna 47
    niedziela: 8.00; 10.00; 12.00; 18.00
    dzień powszedni: 8.00 (w sobotę); 18.00

Zemborzyce

  • św. Marcina (Zemborzyce); ul. Krężnicka 136
    niedziela: 7.30; 9.00; 11.30; 17.00
    dzień powszedni: 17.00-okres zimowy/18.00-okres letni

Artykuł przygotowany został na podstawie spisu parafii dostępnego na stronie internetowej Archidiecezji Lubelskiej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o