Low Fest 2018 to wydarzenie, które połączyło miłośników różnych marek samochodów zmodyfikowanych tak, by były jak najniżej zawieszone. Ogólnopolski spot po raz kolejny organizuje lubelska grupa Low Lublin.

Low Lublin istnieje od czterech lat. Szybko przyciągając wielu właścicieli oraz miłośników modyfikacji aut. Na oficjalnym profilu na Facebook Low Lublin śledzi ponad 13 tysięcy osób.

W tym roku kierowcy po raz kolejny przyjadą do ośrodka Leśna Ryba w Starej Jedlance. – Na naszym wydarzeniu po raz kolejny będziemy bili rekord Guinessa w ilości skaczących aut na tzw. AirRide – wyjaśnia Bartłomiej Miśkiewicz z Low Lublin.

W trakcie Low Fest 2018 nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy wymieniają m.in. możliwość wspólnej gry w siatkówkę, piłkę nożną, tenisa czy przejażdżki Drift-Trike. – Będzie także sto samochodów, każdy z nich zmodyfikowany w inny sposób. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Bartłomiej Miśkiewicz.

Początek zlotu już w piątek 21 września od godziny 17. Impreza potrwa do niedzieli do godziny 14. Szczegóły na profilu Low Lublin na Facebook.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments